Nie jeden rodzic zadaje sobie pytanie, w czym kąpać dzieci. Na pewno powinny być to kosmetyki o bardzo prostych składzie oraz niezawierające substancji szkodliwych.
Każdy wie, jak ważna jest troska o wrażliwą i delikatną skórę najmłodszych.

fotokarty

Kosmetyki, które towarzyszą dziecku od pierwszych chwil, powinny być starannie dobrane. Te, w których składzie znajdziemy chemiczne składniki, SLS-y i sztuczne dodatki nie nadają się do pielęgnacji nie tylko niemowląt, ale także starszaków. W odpowiedzi na dyskusję o szkodliwości składników chemicznych w kosmetykach dla dzieci, Natura Siberica wprowadziła bezpieczną linię – LITTLE Siberica, która zapewnia zdrową i naturalną ochronę od pierwszych chwil życia.

Sprawdź skład kosmetyku, zanim go kupisz

Sklepowe półki uginają się od produktów, przeznaczonych dla najmłodszych. Wiele z nich kusi atrakcyjną ceną i kolorowymi opakowaniami. Jednak większość, mimo, że reklamowane jako „naturalne i bezpieczne”, wcale takie nie są. Pierwszym krokiem, który należy podjąć decydując się na zakup produktów dla swojej pociechy, jest dokładne przestudiowanie składu.

LITTLE_Natura_Siberica_Infografika

Carriwell

W przypadku kosmetyków dla najmłodszych, najlepszym wyborem jest natura. Produkty zawierające wyłącznie naturalne składniki nie podrażnią, ani nie uszkodzą delikatnej skóry dziecka. Aby troszczyć się o najmłodszych, Natura Siberica, używająca do produkcji swoich kosmetyków naturalnych skarbów Syberii, stworzyła linię LITTLE Siberica. Produkty te nie zawierają szkodliwych składników chemicznych, a ich delikatne działanie to wynik zastosowania ekstraktów z organicznych, syberyjskich ziół i kwiatów. Moc i naturalna ochrona są gwarantowane przez unikalną formułę opartą na syberyjskim oleju sosnowym, bogatym w witaminy E i F.

Naturalne składniki

Bezpieczeństwo i integralność formuły organicznej spełniają najsurowsze normy europejskie i są potwierdzone jednym z najważniejszych europejskich certyfikatów COSMOS ORGANIC. Kosmetyki, które otrzymują prawo do posługiwania się tym oznaczeniem spełniają ścisłe wymogi. Co najmniej 95% z fizycznie wykorzystanych naturalnych składników musi być organicznych, w tym 20% pochodzić z organicznych upraw. LITTLE Siberica jest zatem idealnym rozwiązaniem dla rodziców, poszukujących produktów bezpiecznych dla wrażliwej skóry dziecka. Linia marki Natura Siberica obejmuje wszystkie kategorie kosmetyków dla noworodków i niemowląt. Może Wam towarzyszyć podczas kąpieli i mycia oraz w czasie codziennej pielęgnacji.

Mycie i kąpiel

 • Dziecięca pianka do kąpieli z organicznym ekstraktem z malwy i szałwii

NS kapiel 01

 • Dziecięca pianka do kąpieli noworodków z organicznym ekstraktem z łopianu i pokrzywy

NS kapiel 02

 • Dziecięce mydło do codziennej pielęgnacji

NS kapiel 03

 • Dziecięcy żel do kąpieli z organicznym ekstraktem z lipy i dziurawca

NS kapiel 04

Pielęgnacja ciała

 • Dziecięcy krem do codziennej pielęgnacji

NS pielegnacja 01

 • Krem na odparzenia

NS pielegnacja 02

 • Dziecięca oliwka do masażu

NS pielegnacja 03

 • Dziecięca oliwka łagodząca

NS pielegnacja 04

 • Dziecięce mleczko nawilżające do codziennej pielęgnacji

NS pielegnacja 05

Pielęgnacja włosów

 • Łagodny dziecięcy szampon dla noworodków

NS wlosy 01

 • Dziecięcy szampon „BEZ ŁEZ”

NS wlosy 02

 • Dziecięcy szampon ułatwiający rozczesywania

NS wlosy 03

 • Dziecięca odżywka do włosów ułatwiająca rozczesywanie

NS wlosy 04