12 września na warszawskim Podzamczu odbędzie piąty ECCO Walkathon, Spacer Ludzi Dobrej Woli. Za każdy przebyty kilometr firma ECCO, organizator wydarzenia, przekaże 4 zł na konto wybranej przez uczestnika spaceru organizacji charytatywnej.

fotokarty

W tym roku “wychodzone” w ramach dwóch tras 6 i 10 km fundusze będzie można przekazać na projekty Fundacji Anny Dymnej “Mimo Wszystko”, WWF i Street Kids International.

Charytatywnemu spacerowi towarzyszyć będą także liczne atrakcje m.in. koncert Patrycji Markowskiej oraz Tomka Lipińskiego z zespołem TILT. Zatańczy również grupa JIVEROC, która właśnie podczas ECCO Walkathonu będzie miała swój premierowy występ. Całość poprowadzą: Dorota Wellman i Rafał Bryndal, a także Agnieszka Kołodziejska i Marek Starybrat. Ponadto na terenie ECCO Walkathonu będzie miasteczko dla najmłodszych uczestników imprezy gwarantujące liczne atrakcje, jak również będzie możliwość zakupienia jedzenia i napojów.

Carriwell

Bilety dostępne są w sklepach ECCO i ECCO Kids. 12 września będzie je można wymienić na Podzamczu na atrakcyjne pakiety startowe, które będą zawierały: wykonany z trwałego i miękkiego materiału plecak ECCO, bajeczne koszulki w zestawach dla dzieci, źródlaną wodę, soczyste, wzmacniające na spacerowe trasy jabłko, wyjątkową bransoletkę wręczaną po przebyciu trasy, identyfikator niezbędny do późniejszego przeliczenia kroków na konkretną kwotę

Serdecznie zapraszamy!

Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl