Odkryj magiczną krainę LEGO Minecraft

Niepowtarzalna przygoda w Warszawie! Już 12 i 13 maja centrum handlowe Promenada przeniesie fanów LEGO i Minecrafta prosto do świata gier. Będzie to prawdziwa gratka dla fanów, których czeka mnóstwo niesamowitych atrakcji! W specjalnie przygotowanych strefach miłośnicy klocków będą mogli wcielić się w postacie z gry, przeżyć niezapomniane przygody i wykorzystać swoją wyobraźnię do tworzenia niesamowitych projektów z klocków LEGO.

Przyjdź, zbuduj, stwórz!

Dla pasjonatów klocków LEGO i gry Minecraft ten event to punkt obowiązkowy! Uczestników czekają prawdziwe wyzwania ich kreatywności, podczas których odkryją swoje manualne umiejętności i zanurzą się w niesamowitym świecie klocków i pikseli. W trakcie warsztatów gracze będą mieli okazję, aby dowiedzieć się, jak budować różnego rodzaju konstrukcje z klocków LEGO, projektować swoje własne postacie z Minecrafta lub stworzyć nowe, unikalne budowle. Główne atrakcje zaplanowane są na 12 maja w godzinach 14:00-19:00 oraz 13 maja od godziny 12:00 do 19:00. Dodatkowe rozrywki dostępne będą od godziny 12:00 w piątek do 20:00 w sobotę.

Odkryj niesamowity świat LEGO Minecraft

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję poznać świat gry Minecraft w wersji LEGO, gdzie każda ze specjalnie zaprojektowanych stref oferuje wyjątkowe atrakcje. W strefie KUŹNIA fani będą mogli zbudować własne narzędzia, które pomogą w przetrwaniu w świecie gry. W WARSZTACIE zostanie zaprezentowana ekspozycja najbardziej okazałych oficjalnych zestawów oraz będzie możliwość skonstruowania wybranego kompletu. W strefie PRACOWNIA gracze będą mieli szansę na zbudowanie własnych projektów ze świata Minecrafta przy użyciu klocków LEGO. Natomiast w JASKINI uczestnicy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcia. Dla najmłodszych przygotowana została strefa DUPLO, w której będą mogli budować i pozować do zdjęć na wykonanym z klocków motorku DUPLO. To również dobre miejsce na chwilę odpoczynku dla rodziców.

Zobacz:  Zagłosuj na swoje ulubione rodzinne miejsce we Wrocławiu!

Dla całej rodziny

Wydarzenie LEGO Minecraft to idealna okazja do relaksującego spędzenia czasu z rodziną. Wiele atrakcji zostało przygotowanych z myślą o najmłodszych. Dzieci będą mogły wziąć udział w licznych konkursach i zabawach, inspirowanych grą Minecraft. Liczne turnieje, przygotowane także z myślą o dorosłych, dostarczą mnóstwo uśmiechu i niezapomnianych chwil. Wszyscy uczestnicy będą mogli poczuć się jak prawdziwi mieszkańcy Minecrafta!

Wejdź do świata Minecrafta!

To nie tylko wydarzenie dla fanów gry i klocków LEGO! Dla tych, którzy jeszcze nie są zaznajomieni z tematem to także świetny sposób na spędzenie weekendu i poznania nowej formy zabawy, jaką oferuje LEGO Minecraft. Właśnie z myślą o tych osobach, Promenada przygotowała wiele różnorodnych rozrywek, które pozwolą poznać ten bajkowy świat. Atrakcje będzie można znaleźć na poziomie 0, przy wejściu do galerii od strony ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

 

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments