Tylko 13 km od Warszawy, w otoczeniu zapierającego dech w piersiach parku – w całości położonego na obszarze NATURA 2000 – znajduje się Hotel Pałac Alexandrinum. Cały kompleks łączy w sobie tradycję, piękno i elegancję z wygodą, komfortem i nowoczesnością. Hotel dysponuje 68 pokojami, usytuowanymi w Pałacu oraz Rezydencji. Goście mogą wybierać spośród ogromu atrakcji, wśród których na szczególną uwagę zasługuje oferta dla rodzin z dziećmi.

fotokarty

Dla rodziców…

Hotel Pałac Alexandrinum jest wspaniałym miejscem do uprawiania aktywności fizycznej. Historyczny, zabytkowy park, wraz z ponad pięćsetletnim dębem, jest cudownym miejscem do spacerów czy joggingu. W parku znajduje się wiele, specjalnie przygotowanych, zacisznych miejsc, które służą gościom do odpoczynku i relaksu. Jest tu także oznakowana ścieżka zdrowia, która ułatwia poruszanie się po terenie.
Dla gości przygotowano także oznaczone i dobrze opisane trasy rowerowe – zarówno dla początkujących, jaki i zaawansowanych miłośników dwóch kółek. Są one bardzo malownicze i przebiegają przez naturalnie ukształtowane otoczenie, co sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Hotel udostępnia także rowery oraz foteliki rowerowe przeznaczone do wycieczek z małymi dziećmi.

Pałac Alexandrinum oferuje strefę Fitness, z doskonale wyposażoną salą do ćwiczeń, z wysokiej jakości sprzętem. W strefie Aqua dostępny jest basen, jacuzzi, miejsce do wypoczynku oraz sauna. Dla najmłodszych przygotowano brodzik.
Na terenie hotelu znajduje się także stajnia pałacowa, w której profesjonalni instruktorzy prowadzą zajęcia dla adeptów jeździectwa, a doświadczonych jeźdźców szkolą, by osiągnęli jeszcze wyższy poziom umiejętności.

… i dzieci

W hotelu nie zapomniano także o najmłodszych gościach, którzy mogą korzystać tu z wielu atrakcji. Poza placem zabaw – położonym w malowniczym parku – dzieci mogą bawić się w komnacie zabaw, gdzie znajdą bezpieczne zabawki, salonik multimedialny oraz materiały plastyczne, dzięki którym stworzą własne, wielkie dzieła. Strefa Aqua także przygotowana jest tak, by dzieci mogły bezpiecznie pływać i bawić się w wodzie. Do dyspozycji najmłodszych jest brodzik z podgrzewaną wodą, a także sprzęt do nauki pływania.

Carriwell

Jedną z najciekawszy atrakcji dla dzieci jest, wspomniana, stajnia, gdzie maluchy mogą obcować bezpośrednio ze zwierzętami, a także spróbować jazdy konno pod okiem wykfalifikowanych instruktorów.  Chcąc zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody swoich najmłodszych gości, hotel Pałac Alexandrinum oferuje specjalne, dziecięce menu, oraz wyposażenie w pokojach i restauracji dostosowane do potrzeb maluchów.  Warto dodać, że Pałac Alexandrium posiada certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie, który jest gwarantem bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług.

Chwila relaksu

Dla pragnących relaksu Hotel oferuje strefę SPA, z wysokiej jakości zabiegami i terapiami. To przyjemność zarówno dla ciała, jak i ducha. W bogatej ofercie zabiegów, masaży i rytuałów wykorzystuje się kosmetyki, w dużej mierze oparte na naturalnych produktach.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.palac-alexandrinum.pl

pokój Hotel Pałac Alexandrinum
śniadanie Hotel Pałac Alexandrinum
sauna Hotel Pałac Alexandrinum
spa Hotel Pałac Alexandrinum
masaż Hotel Pałac Alexandrinum
ćwiczenia Hotel Pałac Alexandrinum
zabieg kosmetyczny Hotel Pałac Alexandrinum