Od piątego miesiąca ciąży rosnący brzuszek może  przeszkadzać w przyjmowaniu ulubionej pozycji w czasie snu.

akcesoria dla mam

Niektóre pozycje są wręcz niewskazane w czasie ciąży. Spanie na plecach może spowodować niebezpieczny ucisk na kręgosłup oraz jelita, a  nawet utrudniać prawidłowe krążenie krwi. Dlatego najlepszą i najbezpieczniejszą  pozycją jest spanie na lewym boku. Kojec Motherhood  to pierwsza w Polsce ergonomiczna poduszka w kształcie litery C  przeznaczona dla Pań w ciąży, którym znalezienie  odpowiedniej i wygodnej pozycji  w czasie snu sprawia kłopot.

Jak używać kojca?

Kojec Motherhood pomaga  wygodnie ułożyć się do snu i odpocząć po całym dniu. Kojec pomaga również ułożyć kark, kręgosłup, biodra i nogi w odpowiedniej linii tak,  aby ulżyć osobom cierpiącym z powodu bólu bioder czy kręgosłupa.

Kojec jest również świetnym podparciem pod brzuch. Nie tylko odciąża kręgosłup,  ale także pomaga znaleźć optymalną i najbezpieczniejszą pozycję do snu.

Pomoc w karmieniu

Kojec może także okazać się bardzo pomocny w czasie karmienia piersią. Zapewnia maksimum komfortu podczas karmienia piersią na siedząco, zapewniając wsparcie pleców oraz odpowiednie podparcie ramion.

Terapeutyczny precel

Kojec może okazać się niezwykle przydatny również po porodzie. Specjalne ułożenie kojca zapewnia ogromną ulgę kobietom, które musiały poddać się nacięciu krocza oraz wszystkim osobom cierpiącym na hemoroidy. Przynosi też ulgę kobietom, które przeszły cesarskie cięcie, zapewniając komfortowe podparcie górnej części ciała.

Kojec Motherhood to poduszka wykonana z najwyższej jakości materiałów: atestowanego poliestrowego wypełnienia ELBALL oraz bawełnianej, zdejmowanej poszewki.
Każdy Kojec Motherhood jest indywidualnie opakowany w pokrowiec zewnętrzny wykonany z najwyższej jakości folii PCV, zapinany na suwak, dzięki czemu łatwo go bezpiecznie przewieźć lub przechować

Kojec Motherhood dostępny jest w cenie  159 pln w sklepie www.babymama.pl

akcesoria dla mam