Sezon wiosenno- letni rządzi się swoimi prawami. Do łask wracają jasne kolory i energetyczne wzory. Jaka powinna być modna torba dla mamy na sezon wiosna-lato 2016?

Modnie

Projektanci toreb do wózków, wychodząc naprzeciw potrzebom młodych, nowoczesnych rodziców, pokazują, że moda może iść w parze z funkcjonalnością. I to jak! Najnowsza kolekcja toreb Skip Hop udowadnia, że mama może czuć się modnie i wyglądać atrakcyjnie w każdych okolicznościach, także w czasie wyjścia z maluchem na spacer. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, ozdobiona metalowym elementem, który ma także swoje praktyczne zastosowanie- służy do przywieszania kluczy, smoczka lub zabawki dziecka. Zamiast infantylnych wzorów- design dedykowany dorosłym, zamiast pstrokatych, dziecięcych kolorów- dorosła, wyważona, modna kolorystyka. To wszystko sprawia, że bycie modną, atrakcyjną, kobiecą młodą mamą jest o wiele łatwiejsze.

akcesoria dla mam

Wygodnie

Czego najbardziej potrzebują młode mamy, by czuć się dobrze, a jednocześnie, by mieć pewność, że mają pod ręką wszystko to, co jest niezbędne w czasie opieki nad maluchem? Nowoczesne, modne i wygodne torby do wózków (np. torby z kolekcji Duo Signature Skip Hop). To właśnie te torby spełniają wszystkie oczekiwania i wymogi młodych mam, świetnie się sprawdzają w czasie opieki nad dzieckiem. Duża kieszeń zapinana na zamek, elastyczne kieszonki na butelki, aż 10 małych kieszonek na drobne, ale bardzo przydatne drobiazgi, przegródki- to wszystko sprawia, że w torbie młodej mamie panuje ład i porządek, a mama ma pod ręką absolutnie wszystko to, co jest potrzebne, by dobrze opiekować się dzieckiem poza domem- pieluszki, ubranka na zmianę, butelkę, jedzenie, zabawki, po prostu wszystko. Jest nawet specjalna mata do przewijania. Ale w torbie znajduje się też i miejsce dla rodzica- m.in. na dokumenty, klucze do mieszkania czy kluczyki do samochodu.

Torba do wózka Duo Signature Skip Hop  to rozwiązanie, które młodzi rodzice po prostu lubią. Nie tylko dlatego, że najnowsza kolekcja toreb Skip Hop jest jeszcze bardziej funkcjonalna i jeszcze lepiej łączy to, co praktyczne z tym, co estetyczne, ale przede wszystkim dlatego, że jest prawdziwie uniwersalna.

Więcej informacji o torbach dla mam Duo Signature Skip Hop rodzice znajdą na www.babymama.pl

Torba Duo Signature Lime Skip Hop cena: 239,00 pln
Torba Duo Signature Onyx Skip Hop  cena: 239,00 pln
Torba Duo Signature Chevron Skip Hop cena: 239,00 pln

Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_1 Torba Duo Signature Lime Skip Hop_1 Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_1

Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_2 Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_3 Torba Duo Signature Chevron Skip Hop_4Torba Duo Signature Lime Skip Hop_3 Torba Duo Signature Lime Skip Hop_4 Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_1 Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_2 Torba Duo Signature Onyx Skip Hop_3

akcesoria dla mam