Otulacz dla niemowląt SwaddleMe odwzorowujący swoim kształtem łono matki to idealna część wyprawki.

fotokarty

Otulacz dla niemowląt SwaddleMe – wybierz odpowiedni rozmiar

Kokon Etap 1 SwaddleMe  świetnie sprawdzi się dla wcześniaków i noworodków. Jest przytulny i łagodzi odruchy Moro. Nie krępuje jednak ruchów dziecka, ponieważ w składzie materiału znajduje się elastan. Dodatkowo sprzyja rozwojowi układu mięśniowego u dziecka. Otulacz dla niemowląt SwaddleMe posiada również zamek błyskawiczny odpinany od góry i od dołu, co ułatwi przewijanie. Produkt został opracowany wspólnie z czołowymi ekspertami w dziedzinie bezpiecznego snu. Zapewnia działanie kojąco-uspokajające, co wpływa na lepszy sen.

Otulacz Etap 2  SwaddleMe to  kokon z regulowanymi skrzydełkami, które umożliwiają dopasowanie do ciała niemowlęcia. Takie dopasowanie skutecznie łagodzi odruchy Moro. Dodatkowo sprzyja rozwojowi układu mięśniowego u dziecka. Ten rozmiar jest odpowiedni dla dzieci od narodzin do skończenia 3 miesiąca życia o wadze od 3,2  do 6,4 kg. Z kolei Otulacz Etap 2 L  SwaddleMe będzie odpowiedni dla niemowląt od 4 do 6 miesięcy o wadze od 6,4 do 8,2 kg.

Największy otulacz dla niemowląt SwaddleMe to Śpiwór Etap 4 L SwaddleMe. Śpiworek w rozmiarze L świetnie sprawdzi się u dzieci, które często odkrywają się podczas snu. Rękawki śpiworka utrzymują ciepło ramion i są zaprojektowane tak, by zapewnić dziecku poczucie bezpieczeństwa i wygodny sen. Dolna część śpiworka jest na tyle obszerna, by dziecko swobodnie poruszało nóżkami. Wzdłuż dolnego szwu poprowadzony jest zamek błyskawiczny, który ułatwi przewijanie.

Carriwell

Otulacz SwaddleMe jest produktem marki Summer Infant. Firma ta powstała w 1984 roku, jej celem jest tworzenie najbezpieczniejszych i najbardziej innowacyjnych produktów dla dzieci. Firma Summer Infant reaguje na zmieniające się potrzeby i oferuje coraz to nowe produkty wysokiej jakości, o atrakcyjnym wyglądzie.

Szukasz otulacza? Sprawdź ofertę sklepu www.babymama.pl

otulacz dla niemowląt SwaddleMe