PKN ORLEN wspólnie z Marką Pampers zaangażowały się w stworzenie komfortowych przestrzeni  z myślą o osobach podróżujących z najmłodszymi. W ramach współpracy, przy pierwszej stacji ORLEN Drive w Michałowicach pod Wrocławiem powstała przyjazna przestrzeń zapewniająca wygodę rodzicom i ich maluchom w podróży. Specjalny pokój dla rodziców został wyposażony w przewijak, fotel do karmienia oraz mikrofalówkę.

Jako marka Pampers od ponad roku realizujemy kampanię „Wspólnie dbamy o bobasy”, której celem jest wspieranie zdrowego i szczęśliwego rozwoju maluchów, poprzez między innymi tworzenie przyjaznych przestrzeni, odpowiadających na potrzeby małych dzieci i towarzyszących im osób. Cieszymy się, że wspólnie z PKN ORLEN możemy teraz wspierać podróżujących rodziców oferując im komfortową przestrzeń, w której mogą przewinąć i nakarmić swoje maluchy – komentuje Mariola Mirek, menadżer ds. komunikacji, Procter and Gamble.

Wspólnie dbamy o bobasy

Pokoje dla rodziców na stacjach ORLEN to kolejny projekt marki Pampers zrealizowany jako część kampanii “Wspólnie dbamy o bobasy”. Celem kampanii jest budowanie świadomości na temat korzyści jakie płyną z zaangażowania całej rodziny oraz społeczeństwa w opiekę nad maluchami w ciągu ich pierwszych 1000 dni życia. Dotychczas, w ramach projektu, powstały wygodne przestrzenie dla rodziców towarzyszących swoim pociechom w czasie hospitalizacji. Kolejnym elementem kampanii są działania wpierające wcześniaki, w ramach których Pampers przekazuje bezpłatnie najmniejsze pieluszki na odziały neonatologiczne na terenie całej Polski.

prezenty dla dzieci

Ambasadorem kampanii „Wspólnie dbamy o bobasy” może zostać każdy z nas. Istnieje nieograniczona ilość sposobów, aby przyczynić się do szczęśliwego i zdrowego rozwoju maluchów w Polsce.

Pokój dla rodziców z dziećmi ORLEN

Pokój dla rodziców z dziećmi na stacji ORLEN Drive

torby i plecaki