Pieczywo 7 Zbóż wypiekane jest z pełnych ziaren 7 zbóż – żyta, pszenicy, jęczmienia, amarantusa, owsa, ryżu i kukurydzy, bez udziału sztucznych środków spulchniających i ulepszaczy. Jest wyjątkowo niskokaloryczne, nie zawiera też dodatku mleka w proszku, cukru oraz tłuszczów.

Pieczywo 7 Zbóż łączy wszystkie właściwości zawartych w nim zbóż i skutecznie dostarcza energii na cały dzień. Doskonale nadaje się nie tylko do chrupania między posiłkami, lecz również – stanowi świetną podstawę posiłków. Ze względu na bardzo niską kaloryczność oraz wysoką zawartość błonnika pokarmowego pieczywo to jest dobrą alternatywą dla tradycyjnego pieczywa w diecie osób odchudzających się.

Nasza opinia:
Dbacie o linię? Zamieńcie swoje zwykłe pieczywo na kromeczki Granexu. My chrupiemy je jako zwykłe przekąski, ale także w postaci kanapeczek. Świetnie smakują z sałatą, z wędliną, z pomidorkiem lub z pastą kanapkową. Co znajdziecie w środku? Ziarna żyta, pszenicy, ryżu, jęczmienia, owsa, kukurydzy i amarantusa – ot, kompozycja doskonała! Pragniemy przekonać nieprzekonanych, że to nie tylko zdrowa i syta, ale i bardzo smaczna alternatywa dla bułeczek! Dlatego z całą odpowiedzialnością polecamy nowość Granexu i oceniamy ją bardzo wysoko!

prezenty dla dzieci

Nasza ocena – 5/5

torby i plecaki