Wiosna i lato to ten czas, gdy większość świeżo upieczonych rodziców mierzy się z tematem wyjazdu. A że pierwszy wypad we trójkę to nie lada przedsięwzięcie organizacyjno- logistyczne, toteż warto się do niego odpowiednio przygotować. Co to oznacza w praktyce?

fotokarty

Co nam się przyda

Szykując się do pierwszego wspólnego wyjazdu z dzieckiem, zadajcie sobie pytanie, co warto ze sobą zabrać. Pieluchy, ubranka, akcesoria do pielęgnacji maluszka, kojec, łóżeczko turystyczne, otulacz, przytulanka, smoczki, butelki- lista wycieczkowych must have’ów może przysporzyć o zawrót głowy. Tymczasem okazuje się, że można sobie znacznie ułatwić sprawę szykowania, pakowania, przewożenia. Jak? Wybierając produkty nowoczesne i wielofunkcyjne- takie, które mają rozmaite zastosowanie, są lekkie, łatwe w transporcie i w utrzymaniu czystości. To dobre rozwiązanie, które sprawdza się zwłaszcza w kontekście najmłodszych niemowląt.

Dbamy o komfort i wygodę

Aby pierwszy wyjazd z pociechą nie okazał się być klapą, należy zadbać o wygodę dziecka. Dobrze jest zabrać ze sobą to, co maluszek już zna i lubi, w czym czuje się pewnie, komfortowo i bezpiecznie, np. specjalny kojec dla niemowląt. To wielofunkcyjne łóżeczko dla małego dziecka sprawdza się i w domu, i w czasie podróży (korzystając z kojca dziecko czuje się jak w domu, nawet wtedy, gdy jest bardzo daleko. Pomimo zmiany otoczenia, malec czuje te same zapachy, nie ma więc żadnych dodatkowych stresów). Kojec dla niemowlaka jest niezwykle mobilny. Świetnie sprawdza się i jako wkładka do wózka, i jako wkładka do łóżeczka, ale też jako łóżeczko turystyczne, przewijak (wystarczy odwiązać sznureczek, by mieć pełny dostęp do maluszka) czy specjalny materacyk do spania w jednym łóżku z rodzicami (kojec został tak zaprojektowany, by ochronić dziecko przed przypadkowym i nieświadomym przygnieceniem przez rodziców). Wykonany z najlepszej jakości materiałów, jest bezpieczny dla delikatnej i wrażliwej skóry dziecka. Miękki, przyjemny w dotyku, wygodny, posiadający wszelkie potrzebne certyfikaty. Nic dziwnego, że dba o to, by maluszek zawsze spał w znanych mu, bezpiecznych i higienicznych warunkach. Bez względu na to, gdzie aktualnie jesteście. Rozwiązanie pewne, sprawdzone, dobre, po prostu. Rekomendowane na podróż tym bardziej, że kojec jest lekki i łatwy do utrzymania w czystości.

Dobre wspomnienia

Pierwszy wspólny wyjazd to niezapomniane przeżycie. Pełne obaw, ale i ekscytacji. Nic dziwnego- podróż z maluszkiem jest jedną wielką niewiadomą. Warto jednak pamiętać, że im lepiej będziemy do tej podróży przygotowani, tym mniej rzeczy będzie nas w stanie zaskoczyć i zestresować. Bagaż podręczny, w którym mamy pod ręką wszystko to, co pozwoli nam szybko przewinąć, przebrać czy nakarmić szkraba, to absolutna podstawa. A dobra organizacja i wybór wysokiej jakości, funkcjonalnych i nowoczesnych produktów to klucz do podróży z uśmiechem.

Carriwell

Więcej informacji o kojcu dla noworodka “Baby nest” Super Mami rodzice znajdą na www.babymama.pl

Kojec_dla_noworodka_Super_Mami_3 Kojec_dla_noworodka_Super_Mami_4