Gwiazdy FC Barcelony wspierając akcję Beko #jedzjakmistrz, gratulują Twojemu dziecku kolejnych kroków milowych w jedzeniu warzyw i owoców lub innych nie do końca lubianych produktów. Pokaż swojemu dziecku jak dumny jest z niego Messi, Piqué czy Suàrez z aplikacją Cheer Generator.

fotokarty

Każda mama wie, że dzieci mają swoje ulubione smaki i potrawy. Czasem bywa to sucha bułka, czasem makaron z serem, a wszystko to polane keczupem… żeby lepiej smakowało. Rzadko, dzieci same z siebie, sięgają po zdrowe i bogate w składniki odżywcze owoce i warzywa. Jak wskazują badania przeprowadzone przez Beko aż 65% dzieci wybrzydza przy jedzeniu . Najczęściej zdarza się to przy posiłku, w którym pojawiają się warzywa (brokuły lub brukselka), niektóre owoce lub ryby. Znając dobrze problemy mam i kulinarne zachcianki małych fanów piłki nożnej, Beko i dietetycy FC Barcelony stworzyli akcję #jedzjakmistrz, która ma zachęcić najmłodszych do zajadania się pełnowartościowymi posiłkami. Na stronie internetowej www.beko.pl/jedzjakmistrz, znaleźć można ponad sto przepisów na smaczne i wybierane również przez piłkarzy FC Barcelony potrawy.

Przepisy pozwalają stworzyć dania, które są nie tylko pełne witamin i mikroelementów niezbędnych dla prawidłowego rozwoju dziecka, ale są także smaczne. Jeśli twoje dziecko jest prawdziwym niejadkiem, dodatkowo możesz zachęcić je do zjedzenia np. brokułów, pokazując mu jak dumny z jego apetytu jest jego ulubiony piłkarz. Skorzystaj z dostępnej na stronie Beko aplikacji Cheer Gererator, wytypuj piłkarza, wpisz imię swojej pociechy i wybierz z listy najmniej lubiany przez niego produkt lub składnik, który właśnie dzisiaj, dzięki Twoim staraniom, zjadł. Następnie patrz jak Gerard Piqué, Lionel Messi, Luis Suàres, Ivan Rakitić i Samuel Umtiti gratulują Twojemu dziecku sukcesu w zjedzeniu kolejnej porcji warzyw i owoców. Aplikacja jest nie tylko idealną motywacją i zachętą dla dzieci, ale może także dokumentować jego sukcesy. Po wyświetleniu piłkarskich gratulacji wydrukuj je i umieść na lodówce lub powieś nad biurkiem swojej pociechy. Dzięki temu, każdego dnia będzie dopingowane do zdrowego jedzenia przez swojego idola. Wygenerowane materiały możesz również w łatwy sposób udostępnić w swoich Mediach Społecznościowych, niech inni zobaczą jak piłkarska gwiazda gratuluje Twojemu dziecku zjedzenia zdrowego posiłku. Materiały możesz udostępniać w formie zdjęć i krótkich filmików.

Cheer Generator pochodzi z akcji Beko #jedzjakmistrz www.beko.pl/jedzjakmistrz.

Carriwell