Czas oczekiwania na przyjście na świat dziecka, to niezwykle magiczny i wyjątkowy czas zarówno dla przyszłych rodziców, jak i także ich rodziny znajomych.

fotokarty

Nic więc dziwnego, że w ostatnich latach coraz popularniejsze stało się urządzanie z tej okazji imprez, wywodzących się ze Stanów Zjednoczonych, jaką jest baby shower. W trakcie imprezy tej zapraszane są wszystkie najbliższe przyszłym rodzicom osoby, które wypada, aby przyniosły prezent dla przyszłego nowego członka rodziny.

To właśnie, jeśli chodzi o prezent osoby zapraszane na baby shower mają zawsze najwięcej problemów. Zwłaszcza jeśli chodzi o gości, którzy nie posiadają jeszcze potomstwa. Ciekawym rozwiązaniem jest poszukiwanie ich w marketach. Przeglądając na przykład Pepco sklep internetowy lub to, co oferuje w danym momencie KIK gazetka, można znaleźć masę pomysłów na prezent, które zebraliśmy w formie rankingu.

Top 3 najlepszych prezentów z Pepco

Pepco gazetka promocyjna to idealna kopalnia pomysłów na prezent dla przyszłych rodziców i ich maleństwa. Można w niej znaleźć na przykład:

Carriwell

stylowe ubranka z bawełny organicznej – zdrowie i komfort nowo narodzonego dziecka to priorytet dla świeżo upieczonych rodziców, dlatego też doskonałym pomysłem na prezent na baby shower jest zestaw ubranek wykonanych z wysokiej jakości, certyfikowanej bawełny organicznej. Przeglądając nową gazetkę Pepco można skompletować zestaw 3 body za niecałe 100 złotych

  • przydatne akcesoria – pierwsze dni dziecka t zapoznanie się z jego potrzebami, dlatego też w tym czasie przydatne są wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak butelki czy też smoczki, które także można znaleźć w sklepie Pepco online
  • zabawki edukacyjne – ten rodzaj prezentu może nie sprawdzi się w pierwszych miesiącach życia dziecka, ale z panasonica zostanie wykorzystany przez rodziców w późniejszym okresie rozwoju dziecka.
  • wybierając się na baby shower, warto pamiętać także o mamie, ofiarując jej niewielki podarunek, na przykład w postaci biżuterii również dostępnej w Pepco online, z pewnością sprawimy jej przyjemność.

Top 3 najlepsze prezenty z KIK

KIK to sklep, o podobnym asortymencie do Pepco, wydawana regularnie KIK gazetka, prezentuje zawsze najnowszy dostępny asortyment, który może być doskonała inspiracja na prezent. W sklepie tym można znaleźć między innymi:

  • szeroki asortyment ubranek dla dzieci –  w różnych wzorach i kolorach, które doskonale sprawdza się jako forma prezentu
  • miękkie i przyjemne w dotyku pluszaki – które z pewnością sprawdzą się w trakcie tulenia maleństwa do snu
  • fotoalbumy oraz antyramy – dzięki którym można na przykład stworzyć piękną pamiątkę, nawiązująca do okresu radosnego oczekiwania na nowego członka rodziny.

Szeroki asortyment marketów to prawdziwa kopalnia inspiracji na prezent w atrakcyjnych cenach, w której można znaleźć niemal wszystko to, co przyda się dla młodych rodziców, a także ich dziecka. Dlatego warto przeglądać ich asortyment, przed zakupem prezentu.