26 maja Portal Baby-Shower.pl , Make’pownia i DobreWina.pl zorganizowały  wyjątkowy Dzień Mamy. Spotkanie odbyło się w MAKE’UPowni w Warszawie.

MAKE’UPownia to miejsce dla osób, które lubią się bawić modą, makijażem, fryzurami, odkrywać swoje nowe twarze. Dobry wygląd może nie tylko poprawić nastrój, ale też polepszyć samoocenę i pomóc w samorealizacji na wielu płaszczyznach życia.

Przekonały się o tym uczestniczki spotkania. W kameralnej atmosferze zespół doświadczonych ekspertów od wizerunku pomógł mamom przyswoić tajniki profesjonalnego, wyglądu stosownie do typu urody, charakteru i rodzaju wykonywanej pracy. Panie korzystały z porad wizażystów, stylistów i fryzjera.

Panie miały też okazję skorzystać z profesjonalnych rad dietetyka z poradni dietetycznej MEDIFIT.  Uczestniczki spotkania  dowiedziały się, że  dieta to nie tylko sposób żywienia, kuracja odchudzająca, a element stylu życia, od którego zależy nasze samopoczucie i stan zdrowia. Każda z Pań miała ma inne  oczekiwania i potrzeby, dlatego tak cenne było otrzymanie porady podczas indywidualnej rozmowy.

O dobry nastój zadbała firma dobrewina.pl,  która przygotowała degustację win z różnych zakątków Europy. Degustowano wina francuskie, hiszpańskie, włoskie i niemieckie. Najbardziej smakowały paniom francuski muscat, różowe tempranillo z Hiszpanii i klasyczny cabernet savignon . Portal Baby-Shower.pl podczas spotkania zorganizował loterię z nagrodami od sponsorów – firmy Pharmaceris oraz Irving Tea.

Spotkanie na Dzień Mamy w MAKE’UPowni rozpoczęły cykl spotkań dla mam, które planuje organizować portal w tym roku.

Redakcja Baby-Shower.pl

relacja

 

relacja

 

relacja

 

relacja

 

relajca