Gdy z naszego niemowlęcia rośnie ciekawy świata i przygód szkrab, nic go nie zatrzyma. Wszystko co go otacza jest ciekawe, warto dotknięcia, posmakowania. Gdy maluch zaczyna raczkować, a potem chodzić spala ogromne ilości energii. Jego zapotrzebowanie kaloryczne rośnie, a co za tym idzie wzmaga się apetyt. Dlatego mama zawsze musi być przygotowana na sytuację, w której maluch będzie chciał jeść. W jaki sposób mieć przy sobie pełnowartościowy, zdrowy i do tego ciepły posiłek? Oczywiście najlepiej nosić go w termosie. Ale nie zwykłym termosie, a takim zaprojektowanym specjalnie do posiłków.

Mały, ale pojemny

Termos na jedzenie Dine Zoli ma ergonomiczny kształt. Dzięki temu może zmieścić w sobie aż 350 ml żywności, a jednocześnie sam doskonale mieści się do torby czy plecaka. Dwie izolowane termicznie ścianki powodują, że termos utrzymuje temperaturę nawet kilka godzin, obojętnie czy chcemy mieć ze sobą ciepły posiłek, czy utrzymać żywność w niskiej temperaturze. Bez względu na temperaturę zawartości termos Dine Zoli nie przenosi temperatury na zewnątrz, dzięki czemu pozostaje neutralny w dotyku – nie nagrzewa się, ani nie schładza. Ścianki termosu Dine Zoli wykonane zostały z nietłukącego materiału, czyli wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dlatego nie musisz obawiać się stłuczeń czy zadrapań, nawet w podróży lub gdy termos spadnie ci na ziemię. Termos Dine Zoli pozostaje bezpieczny także w rękach dziecka, a żywe jego kolory z pewnością będą dla niego atrakcyjne. Dzięki szerokiemu, odkręcanemu wieczku w łatwy sposób przełożysz z termosu jedzenie do innych pojemniczków, talerza lub zwyczajnie nakarmisz z niego dziecko.

Termos na jedzenie Dino Zoli wykonany jest z bezpiecznego tworzywa, bez użycia BPA, ftalanów i ołowiu. Dlatego możesz mieć pewność, że przechowywana w nim żywność pozostanie bezpieczna i pełnowartościowa. Termos jest też łatwy w myciu, nie wymaga używania specjalnych szczotek, ponieważ szerokie wieczko pozwala bez problemu dokładnie umyć wszystkie resztki żywności.

Dzięki termosowi Dino Zoli przechowywanie i przewożenie żywności jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Teraz zawsze i wszędzie, nawet w trakcie dalekiej podróży, twoje maleństwo może zjeść smaczny, przygotowany przez ciebie, ulubiony posiłek.

Termos na jedzenie Dine Zoli   cena: 125.00 PLN

Dostępne kolory: fioletowy, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony

Wymiary: 9,5 x 13 x 9,5 cm

termos-na-jedzenie-dine-zoli-2 termos-na-jedzenie-dine-zoli-3 termos-na-jedzenie-dine-zoli-4 termos-na-jedzenie-dine-zoli-5 termos-na-jedzenie-dine-zoli-6