Coraz bardziej powszechna jest świadomość, jak ogromne znaczenie ma właściwa dieta. Komponujemy codzienne menu w sposób, który pozwala zadbać o zdrowie i dobre samopoczucie naszej rodziny. Nie zawsze jednak pamiętamy, że równie ważne jak odpowiednio zbilansowane posiłki, jest to, w czym je przygotowujemy. Oprócz tego, co pojawia się na naszych talerzach, bardzo ważne jest również, z jakich naczyń korzystamy przyrządzając posiłki. Dlatego też warto wyposażyć kuchnię w garnki, które zapewnią najzdrowsze gotowanie.

fotokarty

Na rynku dostępny jest ogromny wybór garnków – wykonane są z różnych materiałów i posiadają specyficzne właściwości. Warto poznać kryteria, które pozwolą nam dokonać odpowiedniego wyboru. Dzięki temu zyskamy pewność, że gotujemy nie tylko smacznie, ale i zdrowo. Szczególnymi zaletami wyróżniają się garnki emaliowane Emalia Polska Pleszew. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. Wykonane są z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów, a ich gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Z tych powodów garnki Emalia Polska Pleszew idealnie sprawdzą się w kuchni alergika. Polecane są również do przygotowywania dań dla dzieci czy osób w starszym wieku.

Co ważne, emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku. To garnki o wyjątkowej trwałości – odporne na działanie detergentów czy wysokich temperatur. Będą służyć długi czas do przygotowywania pełnych smaku i zdrowych potraw.

Ci, dla których równie ważne jak odpowiednia dieta jest zamiłowanie do pięknych przedmiotów, z pewnością docenią oryginalne wzornictwo naczyń Emalia Polska Pleszew. Wyjątkowe motywy zdobnicze, stworzone przez projektantkę Ilonę Djoniziak we współpracy z ambasadorką marki – znaną aktorką Kasią Bujakiewicz, będą idealnym dopełnieniem aranżacji kuchni w każdym stylu.

Carriwell

Sugerowana cena sprzedaży:
Garnek 16 cm 28,99 zł
Garnek 18 cm 31,99 zł
Garnek 20 cm 37,99 zł
Garnek 22 cm 42,99 zł
Kubek 9 cm 19,99 zł
Rondel 16 cm 34,99 zł

zdrowe gotowanie garnek duży