O ślubie Angeliny Jolie i Brada Pitta mówiło się od dawna. Mimo tego, oficjalna informacja o ceremonii była prawdziwym zaskoczeniem.

Ceremonia była bardzo skromna. Podobno na ślub przybyło nie więcej niż 22 osoby. Wśród nich oczywiście znalazła się szóstka dzieci aktorów (Maddox, Zahara, Shiloh, Pax, Knox, Vivienne) i rodzina Pitta (rodzice i siostra Julie). Pociechy Angeliny i Brada miały specjalnie zadania podczas ślubu – chłopcy nieśli obrączki, a dziewczynki sypały kwiaty.

akcesoria dla mam

Aktorska para oczywiście udokumentowała swój ślub, a fotorelacja pojawiła już się w najnowszym numerze “People”. Na okładce widzimy Angelinę w zjawiskowej sukni ślubnej, a także zdjęcie pary młodej z dziećmi. 15-stronicową relację zamieści również brytyjskie “Hello”, na którego froncie widzimy całujące się gwiazdy. Miejmy nadzieję, że Brad i Angelina honorarium za zdjęcia przeznaczyli na wsparcie fundacji charytatywnej.

Jak wam się podoba suknia Angeliny? Zaprojektował ją Luigi Massi, główny krawiec Atelier Versace. Aktorka jest wielką fanką jego projektów. Luigi Massi doszył do welonu oraz trenu hafty na bazie rysunków autorstwa pociech pary.

angelina-jolie-suknia-slubna-2014b

angelina-jolie-w-sukni-slub2014b

akcesoria dla mam