Odkryj zwariowaną animację scenarzystów „Epoki Lodowcowej 2” w kinach sieci Multikino! „Jak zostać czarodziejem” to pełna magii opowieść o tym, że klucz do szczęścia zawsze leży w naszych rękach.

fotokarty

Bohaterem filmu jest Terry – nieśmiały chłopiec o złotym sercu i bujnej wyobraźni. Marzy o przygodach, ale nie wierzy, że jakaś może go tak naprawdę spotkać. Pewnego dnia niespodziewanie odkryje przejście do innego, ekscytującego wymiaru. To, kogo tam spotka, po prostu w głowie się nie mieści! Złośliwe trolle, czarnoksiężnik o wielkiej mocy, tresowane smoki, balonowe ptaki, ale też zakręcona księżniczka, która bardzo wierzy w bajki, a szczególnie w jedną z nich – o mężnym księciu ratującym jej królestwo. Gdy potężny czarnoksiężnik rzuci czar na całą krainę, pogrążając ludzi w smutku, Terry zostanie wybrańcem, który się z nim zmierzy. Czy chłopiec odnajdzie w sobie odwagę, by stanąć twarzą w twarz z potężnym magiem? Czy można wyczarować radość?

Bilety na pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, Windows Phone oraz iOS.

Carriwell