1. Strona główna
  2. »
  3. ROZRYWKA
  4. »
  5. Kino dzieci
  6. »
  7. „Nasze magiczne Encanto” – muzyka z filmu już dostępna – film w kinach od 26 listopada

„Nasze magiczne Encanto” – muzyka z filmu już dostępna – film w kinach od 26 listopada

Nasze magiczne Encanto

Zapraszamy do posłuchania wyjątkowej, fantastycznej i magicznej ścieżki dźwiękowej prosto z domu rodziny Madrigalów. Album #NaszeMagiczneEncanto z muzyką Germaine Franco oraz piosenkami Lin-Manuel Miranda jest już dostępny!

Już dzisiaj w serwisach cyfrowych premiera ścieżki dźwiękowej do nowej animacji Disneya „Nasze magiczne Encanto”. Album będzie dostępny w sklepach od 10 grudnia.

Piosenki do filmu napisał Lin-Manuel Miranda („Hamilton”, „Vaiana: Skarb oceanu”). Muzykę ilustracyjną skomponowała Germaine Franco („Dora i Miasto Złota”).

Pracując nad soundtrackiem, Lin-Manuel Miranda poświęcił wiele czasu, by lepiej poznać kolumbijską muzykę. – Znałem te rytmy, ale instrumenty i aranżacje w kolumbijskiej muzyce są unikatowe – mówi kompozytor. – Co ciekawe, głównym instrumentem jest akordeon. Fantastycznie było poznać artystów, których o wcześniej nie słyszałem, jak Carlos Vives. Pracując nad tymi piosenkami po prostu zakochiwałem się w kolumbijskiej muzyce i kulturze.

Na płycie znajdzie się sześć piosenek w wersji polskiej oraz dwa utwory w oryginalnym wykonaniu Carlosa Vives oraz Sebastiana Yatry.

– Zawsze marzyłem o tym, by wziąć udział w filmie Disneya – ekscytuje się urodzony w kolumbijskim Medellín, a wychowany w Miami Sebastián Yatra.Na dodatek okazało się, że film o moim kraju i najlepszym, co mamy do zaoferowania, czyli miłość, rodzinę i cuda.

Za reżyserię filmu „Nasze magiczne Encanto” odpowiadają Byron Howard („Zwierzogród”, „Zaplątani”), Jared Bush („Zwierzogród”) i Charise Castro Smith (scenarzystka „The Death of Eva Sofia Valdez”).

„Nasze magiczne Encanto” opowiada historię niezwykłej rodziny Madrigal. Ich pełen magii dom znajduje się w tętniącym życiem, urokliwym miejscu zwanym Encanto, w górach Kolumbii. Magia Encanto sprawia, że każdy w rodzinie posiada wyjątkową moc, każdy z wyjątkiem młodej dziewczyny o imieniu Mirabel. Kiedy magia otaczająca Encanto jest w niebezpieczeństwie, Mirabel odkrywa, że to właśnie ona, jako jedyna zwyczajna osoba w tej wyjątkowej rodzinie, może być jej ostatnią nadzieją.

„Nasze magiczne Encanto” w kinach już od 26 listopada, natomiast soundtrack na fizycznych nośnikach będzie można kupić od 10 grudnia.

film Nasze magiczne Encanto

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments