Pamiętaj, że częste przytulanie, noszenie, kołysanie, to jedno z najwspanialszych prezentów jaki mogą dać rodzicie swojemu dziecku w pierwszych latach życia.

fotokarty

To inwestycja w przyszłość, gdyż wypieszczony maluch będzie miał zaspokojoną ogromną w tym czasie potrzebę bliskości, a przez to będzie spokojniejszy, lepiej rozwinięty, a już na pewno szczęśliwszy.

Jeśli dziecko domaga się wzięcia na rączki, to ma ku temu ważny powód. Może jest zmęczony, a może stęsknił się za Twoją bliskością. Faktem jest, że noszenie na rękach, szczególnie starszego dziecka może być kłopotliwe i męczące. Trudno też zachować prawidłową pozycję kręgosłupa, gdyż starszaki dla własnej i dziecka wygody, nosi się zazwyczaj na boku.

Carriwell

Właśnie dlatego polecamy nosidełko biodrowe firmy Hipseat, na którym będziesz mogła wygodnie nosić swoje dziecko podczas krótkich spacerów czy wypadów na zakupy. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż nie będziesz musiała zabierać ciężkiego wózka. Gdy chodzący maluch zacznie marudzić, w kilka sekund zapinasz pas od nosidełka Hipseat na swoich biodrach i sadzasz na nim dziecko. Nosidełko jest odpowiednie już dla dziecka od 6 miesiąca do 3 roku  życia. Sprawa kłopotliwego dźwigania wydaje się być rozwiązana – dziecko spokojnie odpoczywa, czując Twoją bliskość, podczas, gdy Ty je wygodnie podtrzymujesz na nosidełku.

Rodzice i pediatrzy polecają  nosidełko Hipseat

Nosidełko biodrowe Hipseat zostało przetestowane przez pediatrów, ortopedów i fizjoterapeutów z całego świata. W czasie różnych testów medycznych w pełni je zaakceptowano. A dziś jest polecane przez lekarzy, gdyż utrzymuje nóżki i bioderka dziecka w prawidłowej, fizjologicznej pozycji oraz odciąża szyję, ramiona i kręgosłup rodzica.

Ale jak zawsze, to dopiero mamy są najważniejszymi egzaminatorami i wydają opinię czy dany przedmiot rzeczywiście się sprawdza. W przypadku nosidełka  Hipseat werdykt jest jeden – warto je mieć, gdyż spisuje się wszędzie tam, gdzie nawet najlżejszy wózek staje się uciążliwy i niepraktyczny. Ogromną zaletą nosidełka jest szybkie zapinanie na biodrze. Także pomyśl o posiadaniu nosidełka Hipseat, szczególnie, jeśli zwracasz uwagę na zdrowie, często wychodzicie na krótkie spacery oraz podróżujecie komunikacją miejską.

Nosidełko biodrowe Hipseat – cena: 189 pln www.babymama.pl