Nowości w programie Karta Rodzina do Kina!

30 maja w kinach sieci Multikino wprowadzone zostały zmiany w ofercie rodzinnej, dzięki którym wyjście do kina stanie się jeszcze bardziej atrakcyjną rozrywką dla rodzin. Nowością jest 20% zniżka na wszystkie zakupy w kinowych barach, w tym również na zakupy zabawek w Multishopie. Sponsorem programu została firma Storck – producent Toffifee.

Tak jak to tej pory z kartą Rodzina do Kina wszystkim członkom rodziny przysługują bilety ulgowe. Użytkownicy, którzy zarejestrowali kartę on-line i udzielili zgody marketingowej, mogą zbierać punkty i wymieniać je na nagrody. Każdy kupiony bilet z kartą to 1 punkt. Wystarczy zebrać 5 punktów, żeby odebrać zestaw gratis. Natomiast 10 punktów można wymienić na bilet gratis. Lista aktualnych nagród znajduje się na stronie www.multikino.pl/rodzina.

Polacy uwielbiają chodzić do kina całymi rodzinami. A że w Multikinie mamy szeroki wybór różnego rodzaju filmów, na których dobrze bawi się i młody, i starszy widz, postanowiliśmy udoskonalić naszą ofertę rodzinną. Dzięki karcie rodziny skorzystają ze zniżek na bilety, 20% rabatu na dowolne zakupy w barze oraz zabawki. Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy producenta słodyczy Toffifee, którego motto to dostarczanie zabawy i radości rodzinom, zatem idealnie pasuje do familijnego projektu Multikina – mówi Igor Przespolewski, szef działu Marketingu w Multikino S.A.

Kartę Rodzina do Kina można nabyć w kasach kin lub przy zakupie biletów na film przez stronę www.multikino.pl. Karta jest ważna przez rok od daty zakupu. Obowiązuje na wszystkie filmy poniżej 18. roku życia oraz Poranki Filmowe. Aby korzystać z jej profitów, na seans do Multikina muszą wybrać się minimum dwie osoby, tj. jeden rodzic i jedno dziecko. Maksymalnie z karty może skorzystać 7-osobowa rodzina (dwoje dorosłych i pięcioro dzieci). Dziecko nie może mieć ukończonych 18 lat.

Zobacz:  Najważniejsze atrakcje 5. Festiwalu Filmowego Kino Dzieci

Zapraszamy rodziny na świetne familijne seanse z kartą Rodzina do Kina. Repertuar Multikina będzie po brzegi wypełniony produkcjami, na których każdy widz bez względu na wiek będzie bawił się doskonale. „Aladyn” to najnowsza aktorska wersja klasycznego filmu animowanego Disneya. Zapowiada się sentymentalna podróż do czasów dzieciństwa. Inną propozycją jest film „Paskudy. UglyDolls”. To nie tylko świetna zabawa, ale także lekcja tolerancji na wesoło. Bohaterami animacji są tytułowe paskudy, które z powodu swojego wyglądu zostają często wykluczone spośród innych pięknych zabawek.

Wszystkich wielbicieli Pokemonów zachęcamy do zobaczenia filmu „Pokémon: Detektyw Pikachu”. Do biletów zakupionych z kartą Rodzina do Kina na „Pokémon: Detektyw Pikachu” dzieci otrzymają książeczkę gratis wypełnioną zagadkami i łamigłówkami. Książeczki można otrzymać w Multikinach od 31 maja aż do wyczerpania nakładu.

W repertuarze Multikina w ramach Długiego Dnia Dziecka (31 maja- 2 czerwca) znajdzie się również przedpremierowo kontynuacja filmu „Sekretne życie zwierzaków domowych 2”.

Szczegóły oferty Rodzina do Kina zostały opisane w regulaminie oraz na stronie Multikina: www.multikino.pl/rodzina

multikino2

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments