Wycieczki promowe mogą okazać się nie lada przygodą! Rejs promem Stena Line to niezwykła, rodzinna przygoda podczas której młodzi fani sagi autorstwa J.K. Rowling odkrywają wiedzę tajemną, poznają magiczne zaklęcia i amulety, a przede wszystkim doskonale się bawią, kreatywnie spędzając czas. Morska Szkoła Czarodziejów pozwala dzieciom i dorosłym przenieść się w świat Harrego Pottera, w którym wszystko jest możliwe. Ahoj!

Zaczarowany świat wycieczki promowej

Alohomora! Gryffindor, Slytherin, Ravenclaw i Hufflepuff – cztery domy Szkoły Magii i Czarodziejstwa otwierają drzwi dla każdego fana książek J.K. Rowling, by przekazać mu tajemną wiedzę i wprowadzić do wyjątkowego świata marzeń i wyobraźni. Gdy Stena Line ruszy w rejs z Gdyni do Karlskrony i z powrotem przeniesie wszystkich pasażerów do wyjątkowego świata rodem z popularnej sagi o czarodziejach. Zadbano o każdy szczegół tej podróży – wystrój, animacje dla dzieci, atrakcyjny program warsztatów i zabaw. W programie: Bal Czarodzieja, nauka zaklęć, trudna sztuka warzenia eliksirów, lekcja prawidłowego posługiwać się różdżką i inne kreatywne warsztaty pod czujną opieką animatorów. Chyba nie ma fana sagi, który nie marzy, by usłyszeć „100 punktów dla Gryffindoru!” na własne uszy, a tu jest to możliwe – najlepsi z najlepszych będą mieli okazję powalczyć o Puchar Domu podczas Quizu wiedzy o Harrym Potterze. Zwieńczeniem intensywnego czasu zabawy będzie projekcja filmu na podstawie książek J.K. Rowling.

Uczta czarodziejów i nie tylko

Tworząc Morską Szkołę Czarodziejów zadbano o każdy szczegół, by pokład zmienić w świat rodem z sagi o czarodziejach, a wycieczkę promową w podróż do świata czarów. Dostosowano wystrój, przygotowano gadżety i stroje dla najmłodszych, a nawet specjalne menu promowej restauracji! Każdy młody fan książek J.K. Rowling wie, że Harry, Ron i Hermiona wraz z innymi uczniami Hogwartu, często bywali w pubie pod Trzema Miotłami i raczyli się butterbeer, czyli kremowym piwem – ulubionym napojem czarodziejów. W promowym barze dzieciom nie podaje się tego napoju, ale na smakoszy czeka długa lista innych inspirowanych sagą pyszności. Podczas wycieczki promowej do jedzenia serwowane są potrawy takie jak zupka pani Weasley, ciastko „Hagrida”, naleśniki z czekoladą Rona czy babeczki Zgredka, a do picia – eliksir uśmiechu profesora Snape’a, Krew Jednorożca, napój „Czarna magia” czy „Sekretna mikstura profesora Dumbledore’a”. Brzmi magicznie i smakowicie za razem!

Dorośli również nie będą się nudzić

Nie musisz być fanem sagi, by marzyć o pelerynie niewidce i znać wszystkich dialogów z książek i filmów na pamięć, by ruszyć w rejs z Harrym Potterem – wystarczy, że Twoje dzieciaki spełniają te warunki! Pomysł na tę tematyczną wycieczkę promową polega na tym, by dzieci doskonale się bawiły, a dorośli towarzyszyli im, dając się wieść przez świat magii swoim pociechom. Wielu pełnoletnich pasażerów z pewnością znajdzie przyjemność również w tworzeniu rodzinnej drużyny podczas wielkiego quizu wiedzy o świecie z książek J. K. Rowling czy wspólnego oglądania filmu. Na późne godziny wieczorne, gdzie mali adepci Morskiej Szkoły Czarodziejów pójdą spać do komfortowych kajut, zaplanowano również dyskotekę tylko dla dorosłych. Wykorzystaj ten czas – nie bądź Mugolem!

Bilety promowe do świata magii

Trzy komplety szat roboczych, jedna zwykła spiczasta tiara dzienna, jedna para rękawic ochronnych, podręczniki, różdżka, cynowy kociołek, zestaw szklanych lub kryształowych fiolek, teleskop, miedziana waga z odważnikami… Wyprawka już gotowa? Nie czekajcie na list z Hogwartu, sowa nie zabłądziła! Bilety promowe do Morskiej Szkoły Czarodziejów można kupić online: https://www.stenaline.pl/wycieczki/rodzinne/morska-szkola-czarodziejow. Na stronie Stena Line przedstawiono również szczegółowy program dwudniowego rejsu promem. Jeżeli Twoje dziecko z zapartym tchem wertuje książki o ulubionym czarodzieju i może bez końca śledzić przygody Harry’ego Pottera i jego przyjaciół, nie znajdziesz lepszej rozrywki dla niego (i dla siebie przy okazji)! Chcąc zapewnić mu rozrywkę, którą zapamięta na długie lata, wybierz rejs promem z Morską Szkołą Czarodziejów i wypłyńcie razem na szerokie wody magii!