Pierwsza podróż dziecka często ma miejsce w dniu wypisu ze szpitala. Niemowlak bezpieczny w podróży to priorytet każdej mamy i taty. Każdy rodzic, który stanął przed tym wyzwaniem wie jak duże wyzwala ono emocje. Nawet mistrzowi kierownicy zadrżą ręce, gdy będzie wiózł tak maleńkiego pasażera. Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa w samochodzie jest priorytetem każdego rodzica. Jednak większość niemowlaków jest jeszcze zbyt mała, aby wypełnić przestrzeń fotelika samochodowego. Dlatego warto zaopatrzyć się w specjalną wkładkę do fotelika, która zapewni komfort i bezpieczeństwo nawet najmniejszym dzieciom.

Wkładka do fotelika samochodowego

Wkładka do fotelika Benbat idealnie sprawdza się jako wypełnienie fotelika samochodowego dla niemowląt. Miękka, przyjemna w dotyku sprawi, że nawet kilkudniowe maleństwo będzie czuło się bezpiecznie. Wkładka zapewnia maluszkom odpowiednią pozycję w foteliku, co jest niezmiernie ważne w kwestii bezpieczeństwa. Wkładka do fotelika Benbat odpowiednio podtrzymuje główkę niemowlaka, dzięki czemu nie ma konieczności stosowania dodatkowych poduszek czy innych podkładek. Specjalnie wyprofilowana dolna część wkładki podtrzymuje nóżki, dzięki czemu znajdują się one na odpowiedniej wysokości i ciało niemowlaka przybiera naturalną, komfortową pozycję.

Bezpieczeństwo i wygoda

Delikatny, bezpieczny i miękki materiał daje maluszkowi przyjemność w siedzeniu w foteliku. Wkładka do fotelika Benbat stworzona została w taki sposób, aby pełniła swoją funkcję zarówno w lecie, jak i w zimie. Jedna jej strona wypełniona jest przyjemnym i ciepłym materiałem typu miś, odpowiednim na chłodniejsze dni, druga stworzona jest z lekkiego, oddychającego materiału, który sprawdzi się nawet w najupalniejsze miesiące.

Dodatkowym atutem wkładki do fotelika Benbat, to zaczep w górnej części, do którego można przymocować chociażby smoczek. Dzięki temu, gdy dziecko zgubi go w trakcie snu lub zwyczajnie wypluje, ruchem jednej ręki można z powrotem podać go maleństwu. Natomiast w dolnej części wkładki umieszczone zostały grzechotki, które dziecko uruchamia kopiąc nóżkami. Jest to dodatkowa rozrywka dla maleństwa w czasie podróży oraz zachęta do ćwiczenia pierwszych świadomych ruchów. Producenci wkładki do fotelika Benbat zadbali również o jej przyjazny wygląd. Sposób w jaki wkładka została wyprofilowana oraz zastosowanie uszek w jej górnej części sprawiają, że maleństwo siedzące w foteliku wygląda jak mały miś!

Aby zachować czystość i higienę wkładki należy regularnie ją prać, co w przypadku wkładki Benbat nie jest niczym trudnym. Wystarczy wyjąć wkładkę z fotelika i wyprać w pralce w 30 stopniach. Wkładkę można stosować aż do 12-tego miesiąca życia dziecka. Gdy maluszek trochę podrośnie i będzie już stabilnie trzymał główkę, można odpiąć z niej górną część która stanowi zagłówek i w ten sposób zapewnić komfort podróży starszym niemowlakom.

Wkładka do fotelika 0-12 mc Benbat, cena: 109.00 PLN www.babymama.pl

wkladka-do-fotelika-Benbat-3wkladka-do-fotelika-Benbat-1

wkladka-do-fotelika-Benbat-2