1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Mellipou: oficjalna marka… drzemki! Niesamowite pozytywki z Paryża

Mellipou: oficjalna marka… drzemki! Niesamowite pozytywki z Paryża

Dobrze jest gdy wyprawka dla dziecka ukrywa w sobie pozycję, która wychodzi poza zestaw minimum. Oczywiście każdy element wyprawki cieszy ale to właśnie te ‘Special One’ potrafią uradować najbardziej. Jest niewątpliwie kilka produktów, które zasługują na miano: perfekcyjna wyprawkowa niespodzianka. Do klasyków gatunku należy słynna butelka Mimijumi popularna w sieci jako „ta która naśladuje pierś”. W Holandii rolę tę pełni sympatyczna BABY SHOWER GLOVE czyli specjalna rękawica frote do podtrzymywania niemowląt w trakcie wspólnego prysznica. Zaś we Francji… we Francji jak zawsze ekskluzywnie. Wśród prezentów wyprawkowych z gatunku czaso-umilaczów ułatwiających opiekę nad dzieckiem coraz bardziej popularne są paryskie pozytywki MELLIPOU. I tu mamy bardzo dobrą informację: Mellipou właśnie pojawiły się w Polsce!

Oficjalna marka DRZEMKI – czyli grające poduchy do poduchy

Próżno szukać pozytywki dla dziecka wydającej inne dźwięki niż klasyczne Twinkle Twinkle. Czasem pojawią się utwory Mozarta, Bacha czy Bethovena. No tak… ale czy nie wymagamy od dzieci zbyt wiele?  Tymczasem z Paryża zawiało usypiającą świeżością. Pozytywki Mellipou odgrywają melodie z Adel, The Doors, Star Wars, Stevie Wondera, Edith Piaf a nawet… Skorpionsów! Słyszycie ten skok jakości?

MELLIPOU to przytulne pozytywki w formie designerskich poduszek idealnie wpasowujących się w trend na skandynawskie pokoje dla dzieci. To przytulne chmurki, gwiazdki, jabłuszka, wąsy czy bliska autorce wieża Eiffla. Pozytywki Mellipou zaprojektowane zostały przez artystkę Marie Valton i powstają w samym Paryżu. Marie Valton – artystka pracująca z muzyką, tancerka – po urodzeniu dziecka nie mogła znaleźć odpowiedniej pozytywki dla swojej córki. Odpowiedniej czyli takiej która spełniałaby jej wrażliwy muzycznie gust połączony z estetycznym acz nie pozbawionym dziecięcego uroku designem.

Nielimitowana drzemka z MELLIPOU – nie tylko dla niemowląt!

Wybór wzorów jest tak duży, że nawet najbardziej wymagający, odnajdą coś dla siebie. Chmurki i gwiazdki nie bez przyczyny pojawiły się jako główne wzory, są to kształty, które nadają się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki a poza tym nawet w pokoju nastolatka czy dorosłego fana muzyki nie będą wyglądało obciachowo! Każda z pozytywek gra jeden wybrany utwór Adèle, Scorpions, Yann Tiersen, The Doors, Frank Sinatra, Edith Piaf, Star Wars, Velvet Underground, Sia. A na tym zapewne nie koniec.

Chcesz własną Playlistę do pozytywki? Oto IT-BAM!

A teraz absolutna sensacja, nie tylko dla fanów dobrej muzyki, ale też dla koneserów nowinek technicznych a więc i wielu nowoczesnych rodziców. Mellipou IT-BAM, to arcyciekawa Poducha Muzyczna, pozytywka kompatybilna ze wszystkimi mediami dźwięku (Deezer, Spotify, iTunes, itp). IT-BAM pozwala na stworzenie własnej Playlisty więc dziecko może zasypiać przy wybranej liście odtwarzania za pomocą technologii Bluetooth. Zresztą pewnie nie tylko dziecko!

Najwyższa jakość dźwięku IT-BAM uwzględnia limit decybeli dostosowany do niemowląt. IT-BAM łączy się bezprzewodowo ze smartfonem, tabletem lub komputerem za pomocą Bluetooth i pozwala na podłączenie dwóch urządzeń jednocześnie. Z najwyższej jakości odbioru IT-BAM można wybrać muzykę z odległości do 10 metrów. Za pomocą aplikacji na iPhone lub Android można skonfigurować ustawienia swojej IT-BAM, zarządzanie ulubionymi listami, zmienić głośność i ustawić liczniki. Taka pozytywka, poducha, zabawka ma szansę spodobać się także tacie!

Pozytywki Mellipou polecają ekspertki z KIDY.pl – sklepu z ekologiczną żywnością dla niemowląt i najlepszej jakości akcesoriami dla dzieci i rodziców.

poduszka-mellipou-5poduszka-mellipou-3poduszka-mellipou-2poduszka-mellipou-1

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments