Rodzice przygotowując pokój niemowlaka muszą wykazać się przede wszystkim dobrą organizacją i pomysłowością. Jest wiele przydatnych gadżetów, które to ułatwią. Jednym z nich jest przybornik na pieluchy.

Kiedy w domu pojawia się nowy lokator, zwłaszcza tak szczególny jak dziecko, trzeba pomyśleć o zakupie wielu produktów takich jak pieluszki, chusteczki, kremy, krople, maści, ubranka, kocyki, otulacze i wiele innych. Jeśli nasz dom nie jest hangarem i musimy się z tym wszystkim zmieścić w skromnej przestrzeni czterech ścian, uratować nas może jedynie odpowiednia organizacja. Na rynku dostępnych jest wiele organizerów, które pomagają rodzicom w segregowaniu wszystkich przedmiotów. Jednym z nich jest organizer na pieluszki.

Organizer na pieluszki – to się przyda mamie!

Przybornik na pieluchy to bardzo proste, ale też niezwykle pomysłowe rozwiązanie. Przybornik na pozwala Ci mieć pieluszki zawsze pod ręką, łatwo dostępne, a jednocześnie ułożone w jednym miejscu. Dzięki przybornikowi zachowujesz estetykę pokoju, w którym przygotowałaś stanowisko do pielęgnacji maluszka. Pieluchy w przyborniku możesz wyjąć ruchem jednej ręki, a nie są one widoczne dla gości i domowników. Przybornik możesz postawić na podłodze, szafce lub za pomocą uchwytów powiesić na haczyku lub gałce od szuflady w komodzie.

Stonowane kolory i estetyczny, przyjazna naszywka na przyborniku będzie ciekawym elementem dekoracji pokoju dziecięcego. Przybornik na pieluchy możesz też zabrać ze sobą do innego pomieszczenia lub na wyjazd. Dzięki niemu będziesz miała pieluszki zawsze pod ręką, bez konieczności wypakowywania wszystkich rzeczy z walizki czy torby.

Kiedy dziecko podrośnie organizer na pieluchy można wykorzystać jako organizer na przytulanki, ubranka czy nawet dziecięce książeczki. Kosz przybornika wykonany ze 100% bawełny,  jest łatwy do wyczyszczenia za pomocą mokrej  ściereczki. Podobnie możesz przecierać jego zewnętrzną część.

Przybornik na pieluchy 3 Sprouts,  www.babymama.pl
( wzór: jeż, nosorożec, słoń)

przybornik-slon-3Sprouts

przybornik-nosorozec-3Sprouts przybornik-jez-3Sprouts