Droga Mamo, lubisz uwieczniać na zdjęciach najpiękniejsze chwile z życia Twojego dziecka? Chcesz, żeby fotografie Twojej pociechy były naprawdę wyjątkowe?

fotokarty

Jeszcze masz okazję zapisać się zajęcia, podczas których rozwiniesz swoją pasję. Oddaj na jeden dzień brzdąca w ręce Taty i dołącz do nas na Wielkich Warsztatach Fotografii… dla Mam.

Wielkie Warsztaty Fotografii to wydarzenie, które na długo zapadnie Ci w pamięci. To jeden dzień intensywnego kursu wypełnionego nauką fotografii, zajęciami praktycznymi i… dobrą zabawą w gronie osób, które czują i myślą tak jak Ty, czyli Mam fotografujących swoje dzieciaki.

Carriwell

Jak wyglądały Warsztaty w ubiegłym roku? Zobacz film z Warsztatów fotograficznych dla mam

Czy kilka godzin wystarczy na zgłębienie tajników fotografii dziecięcej? Oczywiście, cuda czasami się zdarzają, ale w jeden dzień nikt jeszcze nie stał się zawodowym fotografem i my zdajemy sobie z tego całkowicie sprawę.
Podczas warsztatów dowiesz się jednak czegoś znacznie cenniejszego. Nauczymy Cię podstaw tego zawodu, filozofii fotografii dziecięcej. Poznasz kilka najciekawszych sekretów profesjonalnych fotografów, a także uzyskasz najważniejsze wskazówki na temat sprzętu, który już posiadasz lub możesz zakupić. To wszystko sprawi, że po powrocie do domu spojrzysz na Twoje dziecko z zupełnie innej strony – okiem Mamy-Fotografa – a to już pierwszy krok do robienia niepowtarzalnych fotografii.

Po szczegółowy program Wielkich Warsztatów Fotograficznych oraz informacje o zapisach zapraszamy Cię na stronę: www.wielkiewarsztatyfotografii.pl

 

Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl