Super Tubki od Super Krówki nie zawierają glutenu, laktozy, oleju palmowego i syropu glukozowo-fruktozowego. Zawierają za to cenne minerały oraz błonnik i co równie ważne są super smaczne. To produkty tworzone z myślą o tych, którym słodycze dostarczają dużo przyjemności, ale i o tych, którzy tę przyjemność musieli ograniczyć ze względu na różne nietolerancje pokarmowe. Super Tubki to zdrowsza porcji energii, słodka przekąska, którą można mieć zawsze pod ręką.

Opakowanie jest bezpieczne (raczej się nie rozleje i nie ubrudzi wszystkiego dookoła), poręczne (zmieści się w torebce, plecaku czy kieszeni). Dodatkowo można ją zjadać na kilka sposobów – bezpośrednio z tubki, dodać do ulubionego mleka roślinnego lub zwykłego, czy posmarować kanapkę, jednak biorąc pod uwagę, że jest to krem, sprawdzi się on również jako składnik domowych deserów i ciast. Krótko mówiąc zdrow(sz)a porcja energii zawsze pod ręką.

Super Krówka – krem czekoladowo-orzechowy w tubce oraz krem słony karmel w tubce

Kremy w tubce są produktami ekologicznymi co oznacza, że zawierają składniki pochodzące z certyfikowanych upraw ekologicznych. Są to kremy całkowicie wegańskie – nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego jak np. mleka, serwatki, masła i innych. Nie zawierają też alergenów mleka łącznie z laktozą i kazeiną oraz glutenu więc są odpowiednie dla osób nietolerujących bądź mających alergię na te składniki.
Kremy nie mają w swoim składzie utwardzonych tłuszczy roślinnych i oleju palmowego. Bazują na naturalnie pozyskiwanych, nie przetwarzanych chemicznie tłuszczach roślinnych ze słonecznika i oleju kokosowego.

Krem arachidowy karmel z solą zawiera w składzie dużą ilość orzeszków ziemnych i laskowych – w sumie prawie 45%. Krem czekoladowo orzechowy zawiera orzechy laskowe w ilości 13% co jest dużo wyższą ilością niż w przypadku konkurencyjnego, popularnego kremu w tubce. Duża ilość orzechów sprawia, że nasze kremy są naturalnie smaczne i nie musimy wzmacniać ich smaku aromatami orzechowymi.

super tubkaPoznaj skład Super Tubki od Super Krówki

Skład ekologiczny krem arachidowy Karmel z solą 50 g

Orzeszki ziemne (40,1%), cukier trzcinowy, olej kokosowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych (4,7%), sól, emulgator: lecytyna słonecznikowa, aromat naturalny
Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych

 

 

Skład ekologiczny krem czekoladowo-orzechowy 50 g
super tubka
Cukier trzcinowy, olej slonecznikowy, pasta z orzechów laskowych (13%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, napój ryżowy w proszku, tłuszcz kakaowy (1%), emulgator: lecytyna słonecznikowa.
Wszystkie wymienione surowce pochodzą z upraw ekologicznych
Cena sugerowana 3,99 zł/szt. Dostępność w sklepach sieci Rossmann.