Jak polskie gwiazdy świętują baby shower?

Polskie  celebrytki, biorąc przykład ze swoich amerykańskich koleżanek, również urządzają huczne przyjęcia baby shower. Jednak te imprezy coś odróżnia od zagranicznych przyjęć. Wydaje się, że polskie gwiazdy bardziej dbają o swoją prywatność. Jako osoby publiczne, przyzwyczajone są do błysków fleszy, jednak swoje dzieci chronią przed mediami. Najpierw ukrywają  błogosławiony stan, a później płeć dziecka. Jednak wścibscy fani, nie ustają w próbach odkrycia ich tajemnic. Jeśli gwiazdy chcą, aby płeć dziecka pozostała nieznana, muszą się naprawdę natrudzić. Spekulacje na temat płci dziecka rodzą się już na podstawie koloru stroju przyszłej mamy, czy dekoracji i kwiatów, które towarzyszą imprezie. Gwiazdy muszą być bardzo czujne, jeśli naprawdę chcą zachować informację o płci dziecka tylko dla najbliższych.

Jak do te pory, najbardziej medialne baby shower to impreza Anny Lewandowskiej. Na kilkanaście dni przed porodem najbliższe koleżanki i trenerki fitness postanowiły zorganizować jej taką imprezę. Wszystkie dekoracje na przyjęciu były utrzymane w jasnoróżowych kolorach. Z kolei stylistka Zosia Ślotała urządziła prawdziwe królewskie baby shower! Były słodycze, złote balony, a nawet fotobudka. Niezależnie od tego, czy przyjęcie odbywa się jak u Małgorzaty Sochy w luksusowym hotelu, czy jak u Katarzyny Zielińskiej w wystawnej restauracji, musimy przyznać, że nasze krajowe gwiazdy również potrafią świętować! Najnowsza moda? Baby shower w stylu boho, takie, które niedawno miała tancerka Agnieszka Kaczorowska. Jak widać na zdjęciach z wydarzeń udostępnianych przez gwiazdy na Instagramie, z twarzy przyszłych mam i ich gości, nie znikają szerokie uśmiechy. Nieodzownym elementem imprezy są też prezenty dla niemowląt, dzięki czemu wyprawka dla noworodka może być szybko skompletowana.

https://www.instagram.com/p/BTtcRXagfsC/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BTMZzvVhPfV/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BTMbIdbB4Gw/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BcHl2Cnnqh1/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BcHOayEnmbv/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BlBqwy9AWD3/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Bx73Xeton9h/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/Bx-RtiPIwgY/

Zobacz:  Baby Shower Blake Lively
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments