Codzienna pielęgnacja w ogromnym stopniu determinowana jest przez porę roku, aktualną pogodę oraz otoczenie, w którym przebywamy. Klimatyzowane powietrze w pracy, ogrzewane w domu czy zanieczyszczone w mieście, mają duży wpływ na kondycję naszej skóry.

fotokarty

Oglądając wieczorem prognozę pogody na następny dzień często myślimy o tym jakie elementy garderoby pomogą nam zapewnić komfort termiczny dla naszego ciała. Jednak odpowiednio dobrane ubranie to nie wszystko. Nasza skóra potrzebuje wsparcia – kosmetycznej ochrony. 

Zmiany klimatyczne, których skutkiem jest jest skrócenie przejściowych pór roku, czyli okresów w których skóra i ciało regenerują się oraz przygotowują do kolejnego sezonu letniego lub zimowego, zmieniają sposób myślenia o pielęgnacji i codziennym stosowaniu kosmetyków. Z myślą o potrzebie wzmocnienia skóry oraz jej ochronie w różnych warunkach Bielenda stworzyła multifunkcyjną linię BioPlantacja Aloes. Ta kolejna, nowa odsłona bogatej linii BioPlantacja wykorzystuje regenerujące, nawilżające i wzmacniające właściwości naturalnego wyciągu z aloesu.

Carriwell

Wyjątkowość tych kosmetyków z linii BioPlantacja Aloes opiera się na bogactwie składników odżywczo – kojących, zawartych w tej niezwykłej roślinie. Witaminy (A, z grupy B, C i E), aminokwasy oraz związki mineralne (magnezu, wapnia, sodu i cynku) zapewniają doskonałą kondycję skóry niezależnie od pory roku. Stymulując fibroblasty do produkcji kolagenu, odbudowują strukturę skóry podrażnioną przez słońce lub osłabioną mroźnym wiatrem. Ekstrakt z aloesu posiada również związki pochłaniające część promieniowania ultrafioletowego, dzięki czemu kosmetyki zapewniają dodatkową ochronę przeciwsłoneczną zarówno na wakacjach nad morzem, jak również w czasie zimowego weekendu na stoku.

BioPlantacja Aloes jest również serią, która głęboko i długotrwale nawilża, likwiduje suchość oraz szorstkość skóry. Dodatkowo tworzy na niej film wzmacniający barierę ochronną przed zanieczyszczeniami, zabezpieczający przed utratą gęstości skóry, jej jędrności i miękkości.

BioPlantacja to linia inspirowana dobroczynnymi siłami przyrody. Są to nowoczesne kosmetyki naturalne, stworzone na bazie roślin z certyfikowanych ekologicznych bioupraw, które dzięki zastosowaniu innowacyjnych formuł pomagają w codziennej pielęgnacji nawet najwrażliwszej i wymagającej skóry.