1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Wiadomości
  6. »
  7. Recenzja nawigacji TomTom GO LIVE 820

Recenzja nawigacji TomTom GO LIVE 820

Wydawać by się mogło, że nawigacja nawigacji jest równa. Ot – „ułatwiacz” jazdy jak każdy inny. Jeśli i Wy tak sądzicie, to jesteście w błędzie. O tym, że warto zainwestować w najwyższej klasy nawigację, postaramy się Was przekonać już za chwilę. To będzie informacja godna uwagi zwłaszcza dla tych, którzy w podróży spędzają wiele godzin i tych, którzy często podróżują z dziećmi.

fotokarty

Gdy polska infrastruktura jest w budowie, warto zaopatrzyć się w dobrą nawigację- taką, która nie wyprowadzi nas w pole (dosłownie i w przenośni), która pokazuje drogi faktycznie istniejące(!), taką,  która ma stale aktualizowaną sieć autostrad, dróg i dróżek, która poinformuje o każdym zdarzeniu, ograniczeniu, zwężeniu i fotoradarze. A to, że- wbrew pozorom-  nie jest to takie oczywiste, jak mogłoby się wydawać, przekonałam się niedawno- gdy TomToma zamieniłam na inny model…  Swojej decyzji pożałowałam szybko- gdy w połowie drogi nawigacja przestała współpracować, zmuszona byłam skorzystać  z najbardziej tradycyjnej z możliwych form- klasycznej mapy drogowej. Żaden dramat, powiedzą jedni. Niby tak. Ale jak inwestuje się w nawigację, to chce się mieć pewność i gwarancję najwyższej usługi. I- to pewne, bo sprawdzone-  nawigacja TomTom GO LIVE 820 taką daje!

Co najbardziej podoba mi się w TomTomie? Właściwie wszystko. Od dużego ekranu począwszy, przez łatwość i wygodę jej użytkowania, po jej prawdziwie troskliwy ton… – a to informacja, że pędzimy zbyt szybko, a to news o fotoradarze, wiadomość, jaką ulicą się poruszamy. Z Tom Tomem podróżuje się wygodnie i pewnie. A to niekwestionowany atut.

Nasza ocena- 5/5
Jednogłośnie rekomendujemy!

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments