Akcja „Mama w ruchu”

W kwietniu rozpoczęła się ogólnopolska akcja sportowa „Mama w Ruchu”, której będziemy patronować. Akcja będzie promować aktywność fizyczną Kobiet w Ciąży i Mam, zachęcać do zmiany trybu życia na bardziej zdrowy i sportowy, a przede wszystkim pokazywać, w jaki sposób można znaleźć czas na sport i jak ćwiczyć wspólnie z dzieckiem. Akcja będzie również angażować Tatusiów do pomocy Mamom w znalezieniu czasu dla siebie.

W akcji bierze udział przeszło 70: kluby sportowe, gabinety urody i odnowy biologicznej, firmy produkujące odzież sportową oraz firmy produkujące ubrania, akcesoria i zabawki dla dzieci, które w tym okresie udzielą zniżki Kobietom w ciąży, Mamom z dzieckiem lub z całą rodziną na hasło: „mamawruchu”. Udział w akcji będzie cały czas otwarty, firmy, kluby oraz gabinety będą mogły do niej dołączać przez cały czas trwania akcji.

Patronami honorowymi akcji są: Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej oraz Fundacja Rodzić Po Ludzku. Partnerem akcji jest portal mamdziecko.interia.pl. Patronami medialnymi: Magazyn Dobra Mama Dobra Mama, Portale Parentingowe: Mądrzy Rodzice, Baby-Shower, www.mjakmama24.pl, Świadoma Mama, Mamo Pracuj, Portal fit.pl. Patronują również fundacje: Fundacja RoRo i Fundacja Fascynacje.

Pomysłodawcą akcji jest Maja Falkiewicz-Gancarz, mama 11-miesięcznego Adasia i autorka bloga www.bemam.pl.

Razem możemy więcej, dlatego zachęcamy zarówno Tatę, jak i Mamę do przyłączenia się do naszej akcji, która trwać będzie w dniach od 1 kwietnia do 31 maja 2015.

Strona akcji: bemam.pl/mamawruchu

mama_w_ruchu_plakat

 

Zobacz:  Akademia Zdrowego Rozwoju Pampers 2011
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments