1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Znane mamy
  6. »
  7. Angelina Joli o swoim małżeństwie

Angelina Joli o swoim małżeństwie

Angelina Jolie Vanity Fair

Angelina Joli do niedawna była uważana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd Hollywood. Jednak obecnie jest przykładną matką, działa na rzecz organizacji charytatywnych, a od niedawna jest szczęśliwą mężatką. Jej potajemny ślub z Bradem Pittem, jednym z największych amantów współczesnego kina był najciekawszym wydarzeniem towarzyskim mijającego sezonu.
Gwiazda dopiero teraz zdecydowała się na udzielenie wywiadu, w którym opowiada o swoim życiu rodzinnym. Rozmowa ukazała się na łamach „Vanity Fair”, gdzie znalazły się również piękne zdjęcia aktorki, podkreślające jej urodę.

fotokarty

Aktorka mówi: Naprawdę jest zupełnie inaczej. Miło jest być mężem i żoną. Ważną rolę w życiu Angeliny odgrywa nie tylko mąż, ale i jej dzieci, które miały swój udział w projektowaniu welonu oraz przygotowywaniu małżeńskiej przysięgi. Tak gwiazda wspomina to, czego oczekiwały jej pociechy po przysiędze małżeńskiej rodziców: Dzieci nie chciały od nas przysięgi, że nie będziemy się kłócić. Dalej dodaje: Kazały nam obiecać, że po każdej kłótni będziemy siebie przepraszać.


Zdjęcia z sesji dla Vanity Fair

Angelina Jolie Vanity Fair

Angelina Jolie Vanity Fair

Angelina_Jolie_Vanity_Fair_4

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments