1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Bawimata dla niemowlaka

Bawimata dla niemowlaka

Bawimata jest skrzyżowaniem maty edukacyjnej z kocykiem – zalety obydwu zostały w niej sprytnie połączone.

Znajdziemy tu więc stymulujące wzrok najmłodszych dzieci zwierzęce wzory w wyrazistych kolorach, ukryte „niespodzianki” o zróżnicowanej fakturze i wydające rożne dźwięki: piszczałkę, szeleszczący materiał, lusterko, wstążeczki do ciągania. Dużym plusem Bawimaty jest to, że jest większa niż standardowe maty edukacyjne (około 150×100 cm), dzięki czemu rośnie wraz z dzieckiem, przybierając coraz to nowe funkcje.

Bez obaw możemy używać maty już od pierwszych dni po urodzeniu jako miękkiego kocyka lub podkładu ochronnego. Wierzchnia warstwa maty wykonana jest z naturalnej 100% bawełny przyjemnej w dotyku i bezpiecznej dla wrażliwej skóry dziecka. Miękkie wewnętrzne wypełnienie zapewnia doskonałą izolację od chłodnej podłogi i amortyzuje upadki.

Projektanci zadbali o to, aby bawimata oferowała ciekawą rozrywkę dzieciom w różnym wieku. Początkowo odpowiednio dobrane wzory i kolory stymulują zmysł wzroku malucha. Nieco większe dzieci mogą odkrywać różne faktury i dźwięki wydawane przez ukryte w macie zabawki – stymulują one rozwój ruchowy i zdolności manualne. Starszaki mogą natomiast ćwiczyć pamięć i spostrzegawczość próbując odszukać pasujące do siebie zwierzątka.

Kiedy dziecko rośnie i zaczyna bardziej interesować się światem niż zabawą na podłodze miękka, pikowana mata może zmienić się w wygodny do składania i przechowywania kocyk podróżny.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu: www.babymama.pl

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments