1. Strona główna
  2. »
  3. AKTUALNOŚCI
  4. »
  5. Recenzje
  6. »
  7. Bazgroszyt – kreatywne malowanie farbami

Bazgroszyt – kreatywne malowanie farbami

Twoje dziecko uwielbia malować? Każde dziecko kocha malowanie! Teraz malowanki, farbki i pędzel w jednym poręcznym zestawie.  Pozwól dziecku wypróbować kreatywne tematyczne malowanki na grubym akwarelowym papierze. Wystarczy odrobina wody i trochę wyobraźni. Wiele godzin twórczej zabawy – gwarantowane. Super wygoda. Mega zabawa.

fotokarty

Nasza opinia:

O Bazgroszytach słyszeliśmy już dawno. W różnych mediach i od różnych mam. Sama nie wiem, jak to się stało, że dopiero teraz po nie sięgnęliśmy. Ważne jednak, że w ogóle je odkryliśmy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że kreatywność nie jest tutaj sloganem reklamowym, ale najprawdziwszą prawdą- ideą, która przyświeca tej serii, celem i środkiem. Tutaj nikt nic nie narzuca, nie pokazuje, jak powinno być, nic nie sugeruje. A to bardzo ważne, zwłaszcza dla takich maluchów jak mój syn- dopiero odkrywających świat rysunków, malunków i innych form artystycznych, z głową pełną pomysłów, nierzadko oryginalnych bardzo.

Ale wróćmy do Bazgroszytów! Kredzia i Kolorozaurus- to oni wprowadzają dziecko w świat, w którym liczy się wyobraźnia i rządzi swoboda twórcza. Atuty? Same. Autorzy tak skonstruowali malowankę, by łączyć przyjemne z pożytecznym, uczyć i bawić, pogłębiać zasób leksykalny pociechy, wiedzę merytoryczną (niejeden dorosły nie ma pojęcia, że na świecie jest aż 76 rodzajów biedronek!) i rozwijać zdolności artystyczne.

Widać jedno- tutaj naprawdę liczy się dziecko. Bazgroszyty zostały tak skonstruowane, aby zaspokoić wszystkie oczekiwania najmłodszych. Stąd grube kartki (nie tak łatwo je przemoczyć, bardzo łatwo chwycić je w małe rączki i przewrócić na następną stronę), bohaterowie skrojeni na miarę najmłodszych i zestaw farb na dzień dobry.
Polecamy!

bazgroszyt-recenzja-4

bazgroszyt-recenzja-3

bazgroszyt-recenzja-2

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments