1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Bazgroszyt w oczach naszych mam

Bazgroszyt w oczach naszych mam

Bazgroszyt – moduły grafomotoryczne to twórcze kolorowanki i edukacyjne karty do nauki pisania, zawierające zestaw ćwiczeń grafomotorycznych.

fotokarty

Kupując ten produkt rozwijasz wyobraźnię swojego dziecka, pogłębiasz jego wiedzę i pomagasz mu rozwinąć motorykę rączki, przygotowując ją do nauki pisania.
Dzięki przedstawianym w kartach ciekawym historiom i ciekawostkom, Twoje dziecko pogłębia swoją wiedzę o otaczającym świecie i rozwija motorykę rączki, przygotowując się do nauki pisania.

Tematem Bazgroszytów są przygody Ryska, Kredzi i Kolorozaurusa: Rysek w ogrodzie, Rysek w Wielkiej Brytanii, Rysek remontuje dom, Kredzia w Grecji, Kolorozaurus i prąd elektryczny i inne.

Recenzja Redakcji
5. baby-shower’owych mam na własne oczy przekonało się, na czym polega moc Bazgroszytu. I jakie były ich opinie? Już Wam je prezentujemy! Bazgroszyt to produkt absolutnie innowacyjny. Z tym większą ciekawością redakcja baby-shower czekała na opinie mam, które wygrały w konkursie i testowały te twórcze kolorowanki. Wszystkie mamy testujące jednogłośnie okrzyknęły Bazgroszyt mianem potrzebnego i bardzo, bardzo przydatnego. Bo rozwija wyobraźnię pociech, bo działa na ich zmysły, bo uczy prawidłowego trzymania kredki, bo zachęca do kolorowania… Argumenty „za” można wymieniać bez końca! 
Mamy maluchów testujących Bazgroszyt zwracały baczną uwagę na zawartość merytoryczną i ta- co ważne- żadnej z nich nie zawiodła. Urozmaicone zadania, ciekawe ćwiczenia, czyli jednym zdaniem dla każdego coś interesującego i pożytecznego. Tutaj każda strona jest nowym wyzwaniem, do którego dzieciaki z chęcią podchodzą i z niekłamaną radością je realizują.
Jedna z mam zapałała do Bazgroszytu tym większą sympatią, że ta przypomniała jej bajkę z dzieciństwa pt „Wesołe minuty”. A że z Bazgroszytem każda minuta jest wesoła, to wiemy na pewno.

Jakieś minusy? Tylko jedna z mam testujących zwróciła uwagę na to, że zbyt wiele jest tutaj czarnej barwy. Baby-showerowe mamy jednogłośnie  polecają Bazgroszyt!

Recenzja mam
Justyna Kowalewska:
Pomysl (Bazgroszytu- red.) uważam za rewelacyjny- bardzo dużo ćwiczeń, które kształtują zdolności manualne, a także wyobraźnię dziecka. Gry i zabawy zawarte w  zeszycie uczą, a także zmuszają dziecko do logicznego myślenia. Dziecko
może stworzyć wizję tego, co i w jaki sposób widzi. Sądzę, że takie  zeszyty stymulują rozwój dziecka, a także są świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu, szczególnie teraz gdy za oknem zimno i ponuro. Reasumując, jesteśmy bardzo zadowolone z Bazgroszytu. Pozdrawiamy, Justyna z córką Zoe

Agnieszka Triebs
Jestem bardzo zadowolona i synek też. Jak sie dopadł do książeczki nie mogłam go oderwać. Bardzo podoba mi się, że są duże obrazki, w sam raz dla mojego 4 latka. Synek uwielbia wszelkiego rodzaju rysownie, kolorowanie, ale miał jeszcze niedawno problem z trzymaniem odpowiednio kredek. Aż tu się wreszcie nam udało. teraz dopiero chce ciągle coś pisać i rysować i na gwiazdkę dostanie pewnie jakiś zestaw od bazgtoszyt.pl

Monika Rząsa
Bazgrozeszyt bardzo mi się spodobał i myślę, ze dzieci też będą nim zachwycone. Przypomina mi nieco książkę z czasów mojego dzieciństwa, a mianowicie „Wesołe minuty”. Każda strona niesie nowe wyzwanie, zadania są urozmaicone i takie, które lubią dzieci, czyli dokończenie rysunku, ułożenie obrazka zgodnie z numerami, połączenie elementów. Poza tym książka pozwala dzieciom oswoić się z takimi pojęciami, jak planeta, orbita, kosmos, dlatego nie tylko bawi, ale i uczy, a takie książki warto
polecać.

Joanna Mosiej
Dziecko ma możliwość nauczenia się trzymania prawidłowo ołówka albo kredki, działa na wyobraźnię dziecka jak i na jego rozwój. Choć mało stron do robienia, ale godne polecenia dla dzieci, które zaczynają pisać albo mazgrać coś po swojemu.

Anna Mackiewicz
Bazgroszyt bardziej spodobał się mojemu synkowi, który ma 6 lat- dla niego wszystkie zadania były interesujące i łatwe do wykonania, był ciekawy każdej strony -szczególnie labiryntów i łączenia elementów. Córka, która ma 3 latka bardziej chciała kolorować obrazki. Mnie osobiście się bazgroszyt podobał, zadania do wykonania były w jasny i przejrzysty sposób przedstawione i łatwe do wykonania. Jedyny minus to to, że mało kolorów w tym zeszycie. Treść oznaczona czarnym kolorem przytłacza. Poza tym zeszyt jest ciekawy, dużo obrazków dla młodszych do kolorowania i dla starszych do ćwiczenia szlaczków i dorysowywania brakujących elementów, ćwiczy zdolności manualne ręki i wyobraźnię. Idealna nazwa dla bazgrołek maluszków dziękujemy że mamy możliwość testów na bazgroszycie.
pozdrawiam Ania Błażej i Karolinka

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Gość
Gość
10 lat temu

Sposób funkcjonowania serwisu jest niezwykle frustrujący dla dziecka i skutecznie zniechęca do podejmowania nauki. Nie udaje się przechodzić do kolejnych ćwiczeń ani sprawdzić wyników poprzednich (wielokrotne próby, z męczącym powtarzaniem ćwiczeń poprzednich, nie dające jednakże żadnego rezultatu). Przy takiej jakości serwisu miesięczna opłata w kwocie 29 zł wydaje się przynajmniej nadużyciem. Zdecydowanie odradzam.