1. Strona główna
  2. »
  3. BABY BOOM
  4. »
  5. Dzieci Gwiazd
  6. »
  7. Bezcenna opiekunka

Bezcenna opiekunka

Córeczka Victorii i Davida Beckhamów ma niespełna miesiąc, a jej sławni rodzice już zdecydowali się na pomoc opiekunki. I to nie jednej, ale aż trzech.

Chcą bowiem, aby ktoś czuwał nad małą Harper w dzień i w nocy. A że sami są pochłonięci pracą ( była Posh Spice jest zajęta przygotowywaniem najnowszej kolekcji, a sławny piłkarz –  projektowaniem bielizny), zdecydowali się skorzystać z pomocy  profesjonalistów. I tak co rano malutką Beckhamównę odwiedza wykwalifikowana niania, która dba o rozwój intelektualny dziewczynki. Następnie przychodzi kolejna opiekunka, by wieczorem zmieniła ją pielęgniarka, której zadaniem jest ocena stanu zdrowia małej Harper. Pomoc w opiece nad noworodkiem nie jest tania i będzie świeżo upieczonych rodziców kosztowała aż 700 tysięcy dolarów rocznie.

Pieniądze nie grają żadnej roli, gdy w grę wchodzi zdrowie i bezpieczeństwo dziewczynki: Victoria bardzo boi się o Harper i chce, żeby ktoś z nią był przez cały czas. Osobiście wybrali każdą opiekunkę. Mają bardzo złe doświadczenia z poprzednimi pracownicami –poinformowałą osoba z bliskiego otoczenia rodziny. Trzymamy kciuki za to, aby opiekunki małej Harper okazały się bardziej lojalne i uczciwe niż ich poprzedniczki.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments