Bezprzewodowy monitor oddechu

Respisense™ to pierwszy na świecie całkowicie bezpieczny i w pełni przenośny monitor oddechu niemowlęcia z trybem aktywnej reakcji.

To chronione patentem i obsypane wieloma nagrodami urządzenie jest tak małe i lekkie, że może być stosowane wszędzie tam, gdzie może zasnąć wasze dziecko.  Monitor oddechu pozwala rodzicom nadzorować oddychanie dziecka. Urządzenie przypina się do pieluszki, na brzuszku niemowlaka. Czujnik bazuje na zaawansowanej technologii do monitorowania ruchów oddechowych dziecka. Kiedy dziecko przestaje się ruszać to po 15 sekundach wibracje delikatnie pobudzają dziecko do ponownego oddechu. Jeśli po 5 kolejnych sekundach dziecko nie reaguje, wówczas włącza się narastający alarm.

Wyjątkowa konstrukcja pozwoliła wyeliminować wszystkie przewody, paski, elementy klejone i wymienne baterie, które mogą grozić ciekawskim malcom uduszeniem lub udławieniem. Urządzenie nie wymaga żadnej konserwacji; ponadto przy każdym włączeniu przeprowadzana jest procedura automatycznego sprawdzenia. Zaleca się stosowanie monitora oddechu Respisense™ przede wszystkim wcześniakom ale również dzieciom urodzonym w terminie zwłaszcza w ich pierwszych 6 miesiącach życia, aby zapobiegać bezdechowi niemowlęcemu.

Respisense™ to zupełnie nowe podejście do monitorowania oddechu niemowlęcia, eliminujące problemy związane z dawnymi rozwiązaniami i sprawiające, że kontrola oddechu jest dużo łatwiejsza i nie ograniczona do jednego miejsca. Jest to pierwszy monitor oddechu bez żadnych kabli – można nadzorować dziecko śpiące w łóżeczku, w kojcu, a nawet na kolanach u babci.

Cena urządzenia: Monitor oddechu Respisense™ 459 zł
Monitor oddechu dostępny jest  w sklepie: www.babymama.pl
 
 
Zobacz:  Przytulności nigdy za wiele
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
justyna
justyna
15 lat temu

zapowiada sie ciekawie
mysle ze niezły pomysł. Mamy moga spac spokojniej, dziecku system nie przeszkadza a wczesniaki w szczególności (inne niemowlęta również) mogą czuć się bezpieczniej.