Cała prawda o pampersach

Marka Pampers i portal baby-shower zorganizowali wielkie testowanie pieluszek. Na warsztat wzięto pieluszki Pampers Active Baby- zaprojektowane i wykonane z myślą o najbardziej aktywnych, żądnych przygód maluchach. Nie ukrywamy, że pieluchy zostały poddane prawdziwym testom bojowym i nie lada próbom.

W czasie, gdy bobasy wesoło harcowały w Pampers Active Baby, ich mamy- Marta, Beata, Renata, Agnieszka i Marta bacznie im się przyglądały, by móc obiektywnie, rzetelnie i pełną odpowiedzialnością je ocenić i podzielić się swoją opinią z Wami.I jak wypadły testy? Bardzo dobrze!

Pampers Active Baby zostały jednogłośnie okrzyknięte pieluszkami idealnymi dla małych odkrywców świata- aktywnych, wszędobylskich szkrabów, gdyż nie przeszkadzają dziecku w chodzeniu, bieganiu, raczkowaniu i są zawsze na swoim miejscu.

Dodatkowy plus za to, że nie powodują żadnych podrażnień, obtarć i innych bolesnych nieprzyjemności, z którymi poznawanie świata nie byłoby tak fajne.
4 na 5 mam testujących przyznaje, że pieluszki Pampers są bardzo, bardzo chłonne i że w nocy sprawdziły się jak żadne inne! Pampers Active Baby doceniono także za najwyższą jakość ich wykonania- za to, że się nie strzępią, nie mechacą, są miękkie, delikatne, bardzo przyjemne w dotyku ( i w kontakcie z delikatną skórą szkraba).

A teraz pora na ocenę punktową.
Każda mama testująca przyznawała od 1 do 5 punktów w każdej z kategorii. Punkciki zebraliśmy, podliczyliśmy i oto, co nam z tych wyliczeń wyszło!
Chłonność/ niezawodność 4,8 /5
Przepuszczalność powietrza 4,8/5
Elastyczność/ dopasowanie 4,8 /5
Miękkość 5/5
Łatwość użycia 5/5
Jakość wykonania 5/5

Jednym zdaniem- Rekomendujemy!

Zobacz:  Już sam jem!
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments