Carla Bruni o ciąży i macierzyństwie

Ciąża żony prezydenta Francji wzbudza ogromne zainteresowanie i mediów, i społeczeństwa.

I chociaż wydawałoby się, że Bruni już zdążyła przywyknąć do stałej obecności paparazzi i ciągłych próśb o wywiad, to jednak modelka, aktorka i piosenkarka w jednym szczerze wyznaje, że jej związek i jej macierzyństwo to prywatna sprawa. Dlatego w jednym z ostatnich wywiadów zapowiedziała, że nie pozwoli, aby chociaż jedno zdjęcie nowonarodzonej  pociechy dostało się do mediów: „Dziecko nie jest po to, aby umieszczać je w galerii fotograficznej. Pozycja żony głowy państwa uczyniła mnie jeszcze bardziej defensywną. Rozumiem zainteresowanie mediów, staram się nie dostrzegać niedogodności, które z tego wynikają. Ale w kwestii dziecka będę zdecydowana” – wyznała pierwsza dama Francji.

Była top modelka już za kilka tygodni urodzi dziecko. Ojcem maluszka jest prezydent Francji, prywatnie mąż Carlii Nicolas Sarkozy. Para nie chce znać płci maluszka. Tabloidy  przewidują, że pierwszym potomkiem popularnej pary będzie chłopczyk. Co na to przyszła mama? „Chłopiec?” – dziwiła się Bruni. „Sama nie znam płci dziecka. Zdaje się, że prasa ma lepsze informacje ode mnie” – powiedziała w czasie ostatniego wywiadu.

 

Zobacz:  Jessica Simpson pokazuje coraz więcej
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments