Cindy Crawford z córką na okładce „Vogue Paris”

Cindy Crawford z córką na okładce „Vogue Paris”

Cindy Crawford zaproszona została do udziału w sesji okładkowej do kwietniowego numeru magazynu ”Vogue Paris”. Na zdjęciach towarzyszy jej 14-letnia córka Kaia Gerber. Autorem okładkowej sesji dla „Vogue Paris” jest Mario Testino.

fotokarty

Cindy Crawford 20 lutego skończyła 50 lat i oficjalnie ogłosiła, że  kończy swoją karierę jako modelka. – Na pewno będę jeszcze sporadycznie pojawiać się w sesjach zdjęciowych przez kolejne 10 lat, ale już nigdy jako profesjonalna modelka. Jestem z tym pogodzona. Jestem spełniona. Pracowałam z niesamowitymi fotografami. Co innego mogę zrobić? Nie jestem w stanie w kółko pokazywać siebie od nowej strony. Nie muszą sobie już nic udowadniaćNie chcę konkurować ze swoją 14-letnią córką, bo tylko na tym stracę. Myślę, że piękno takich kobiet jak Helen Miren, czy Jane Fonda polega właśnie na tym, że nie próbują wyglądać jak 30-latki – mówi Crawford.

Swoją decyzją, Cindy Crawford zrobiła tym samym miejsce dla swojej następczyni, córki Kai Gerber, której ojcem jest drugi mąż Cindy, Randy Gerber. Obecnie uwaga mediów skierowana jest na 14-latkę.  Kaia ma już doświadczenie w pozowaniu w sesjach zdjęciowych, m.in. dla magazynu „Vogue Italia” oraz „Teen Vogue”, a także udział w pierwszej dużej kampanii – marki Alexander Wang. Teraz zaczyna wychodzić z cienia sławnej matki i wciąż jest do niej porównywana.

cindy-crawford-z-corka-2

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments