1. Strona główna
  2. »
  3. MALUCH
  4. »
  5. Zakupy dla dziecka
  6. »
  7. Cud Bożego Narodzenia, czyli gdy Mikołaj przemawia wprost do dziecka

Cud Bożego Narodzenia, czyli gdy Mikołaj przemawia wprost do dziecka

Wiara w Świętego Mikołaja jest jednym z najwspanialszych wspomnień związanych z dzieciństwem, kiedy jeszcze wszystko jest możliwe i dostępne na wyciągnięcie ręki. Jakie to wspaniałe uczucie wierzyć, że gdzieś na Biegunie Północnym mieszka uroczy starszy Pan, którego jedynym zajęciem jest obdarowywanie grzecznych dzieci prezentami. Jak cudownie wyobrażać sobie świat, pełen magii, śniegu i zabawek, któremu przewodzi Święty Mikołaj. Nic więc dziwnego, że my – dorośli podsycamy tę dziecięcą legendę, tworzącą wspaniałe emocje związane z okresem bożonarodzeniowym. Dziś podpowiemy Wam, jak umocnić dziecięcą wiarę w Świętego Mikołaja, a może nawet sprawić, aby kontakt z nim stał się możliwy i namacalny.

Ślady obecności Mikołaja

Chcąc uwiarygodnić historię o Mikołaju, który grzecznym dzieciom przynosi prezenty, stawiamy mleko i ciasteczka na parapecie, które są przeznaczone dla niego i jego elfów, opowiadamy historie o tym, jak wygląda praca i życie Mikołaja na Biegunie Północnym, podpierając naszą wiedzę książkami, pełnymi legend, opowieści i kolorowych ilustracji. Wszystko to pobudza wyobraźnię i sprawia, że dziecięcy świat jest piękny i magiczny. Mimo tych wszystkich zabiegów czasem pojawiają się w dzieciach wątpliwości związane z istnieniem tajemniczego jegomościa, którego nie można zobaczyć. Zwykle takie ziarenko niepewności rzucone jest przez inne dzieci, jednak nie warto się tym przejmować. Dzieci chcą wierzyć w swoje piękne wyobrażenie i raczej wypierają możliwość nieistnienia Mikołaja. Nic dziwnego, sami byśmy nadal chcieli w niego wierzyć, prawda? Warto jednak sprawić, by wiara w Mikołaja stała się silniejsza.

Namacalne dowody istnienia Mikołaja

Jak sprawić, by Mikołaj stał się bardziej namacalny i rzeczywisty, a magiczny świat, jaki wokół niego jest stworzony, mógł dalej istnieć w dziecięcej wyobraźni? Czyż nie wspaniale byłoby móc posiadać jakiś „dowód” na istnienie Świętego Mikołaja? Jest to możliwe! Wszystko dzięki Elfi! Z pomocą nowoczesnych technologii „prawdziwy” Święty Mikołaj może się w końcu porozumieć z dziećmi na całym świecie i każdemu z nich odpisać na list! Wystarczy wejść na stronę www.elfi.pl i w całkowitej konspiracji zamówić odpowiednią wersję listu. Jest ona personalizowana, a treść listu można wybrać spośród aż 28 opcji. To jednak nie wszystko! Wszak dzieci chcą zobaczyć Mikołaja. Jest to możliwe, dzięki filmom. W spersonalizowanych produkcjach Mikołaj przemawia wprost do dzieci, zwracając się do nich po imieniu. Jak to wygląda, możecie zobaczyć poniżej.
A jak to działa i w jaki sposób stworzyć i otrzymać taki film?

https://www.youtube.com/watch?v=M2o19Y0airg

Uwierzyć w cuda!

Cudowne rzeczy dzieją się dzięki magii. Tym razem dzięki magii internetu i nowoczesnych technologii. Po wejściu na stronę Elfi wybieramy zakładkę „list” lub „film”, by przejść do strony personalizacji i zamówienia. Dalej wszystko działa intuicyjnie. Można wybrać rodzaj filmu czy listu, ale także zaznaczyć, czy dziecko było grzeczne, czy nie. Mikołaj wypowie w filmie uwagi, które wybierzecie w zamówieniu oraz zalecenie dotyczące dalszego postępowania, na przykład: Bądź wytrwały w działaniach. Zdania są tak skonfigurowane, że można je dobrać dla każdego dziecka tak, by uwierzyło, że go dotyczą. Cały film wygląda bardzo realistycznie i z pewnością każdy maluch będzie nim zachwycony. Podobnie wygląda zamówienie listu. Ten przychodzi pocztą w pięknej i uwiarygadniającej kopercie. Film otrzymuje się już po około 2 godzinach (w opcji dostawy Super Express).
Dzieciństwo to zwykle jeden z najpiękniejszych okresów w życiu dziecka. Pełen jest fascynacji poznawania świata, wiary w cuda i magię oraz w niezwykłą moc Świętego Mikołaja. Niech ta wiara trwa jak najdłużej – wszak dzieciństwo ma się tylko raz. Chyba że ma się dziecko, wtedy magię świąt można przeżywać w nowej odsłonie.

Dla czytelniczek baby-shower mamy kod -10% (ważny przez najbliższe 2 tygodnie) na zakupy w www.elfi.pl:
KOD: BABYSHOWER
Kod ważny do 26.11.2020 (do północy)

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments