1. Strona główna
  2. »
  3. CIĄŻA
  4. »
  5. Zdrowie w ciąży
  6. »
  7. Czy warto chodzić do szkoły rodzenia?

Czy warto chodzić do szkoły rodzenia?

szkola_rodzenia

Funkcjonują niemal przy każdym szpitalu czy oddziale położniczym. Ale nie tylko. Mają przygotować przyszłych rodziców do porodu i opieki nad pociechą. O czym mowa? O szkole rodzenia. Czy warto do niej uczęszczać?

Fachowa rada
Termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Masz wiele pytań, obaw, wątpliwości dotyczących samego porodu, połogu, opieki nad maluchem?  Skorzystaj z oferty szkoły porodowej w Twojej okolicy. Zwłaszcza, gdy masz zostać mamą po raz pierwszy. Nikt lepiej nie przygotuje Cię do porodu, połogu i opieki nad maluchem, nikt nie udzieli Ci bardziej rzetelnych informacji (dotyczących chociażby zasad panujących w szpitalu, w którym chcesz urodzić swoje dziecko) niż lekarze, położne i psychologowie z nim związani. A to właśnie oni prowadzą zajęcia podczas szkoły rodzenia.

Nie tylko teoretycznie
Zajęcia w szkole rodzenia mają przybliżyć Wam to wszystko, co już niebawem stanie się Waszym udziałem. Prócz informacji teoretycznych dot. m.in. faz porodu czy możliwych metod znieczulenia, pojawią się zapewne ćwiczenia praktyczne – a to z kąpieli noworodka, a to gimnastyka przygotowująca ciało przyszłej mamy do trudów porodu i połogu. Szkoła rodzenia? Zdecydowanie rekomendujemy. Wiedza, jaką tam nabędziecie, z pewnością okaże się być bezcenną. Zajęcia w szkole rodzenia zazwyczaj rozpoczynają się na około 2. Miesiące przed planowanym terminem porodu.

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments