Elfi – list od Świętego Mikołaja dla Twojego dziecka!

Grudzień zbliża się wielkimi krokami! To najwyższy czas aby pomyśleć o prezentach gwiazdkowych dla Twojego dziecka. Poznaj Elfi Listy Mikołaja – stronę, dzięki której te święta będą wyjątkowym przeżyciem dla Twojej pociech

Na stronie możesz zamówić i spersonalizować wideo lub list od Świętego Mikołaja. Sprawić aby Mikołaj, prosto z filmu odtwarzanego na telewizorze lub ekranie monitora, wypowiedział imię Twojego dziecka, nawiązał do jego zainteresowań i zachęcił do radosnego oczekiwania na świąteczne prezenty.

Jeśli Twoje dziecko napisało już list do Mikołaja, będzie to świetna okazja do pokazania mu odpowiedzi dedykowanej specjalnie dla niego. Jeśli pisanie listu jeszcze przed Wami, nie szkodzi! Zakupione materiały możesz pokazać swojemu maluszkowi w dowolnym momencie.

list do mikolaja 2023b

Jak to działa?

Do wyboru mamy List lub Film od Świętego Mikołaja. Opcje różnią się przede wszystkim formą prezentacji, czasem dostawy oraz ceną.

list do mikolaja 2023eZakupiony list zawiera złotą pieczęć, imię dziecka oraz pozwala na edycję całej treści, tak aby spersonalizować produkt wyłącznie dla naszego dziecka. List w formie papierowej wysyłany jest do 10 dni roboczych, to już niemal ostatni dzwonek aby dotarł na czas!

Zakupiony film przesyłany jest na wskazany adres mailowy około 2 godziny po sfinalizowaniu transakcji. Możesz wybrać jedną z opcji scenariuszowych takich jak Dom Mikołaja czy Fabryka Prezentów i spersonalizować niemal każdy element materiału, dzięki czemu treść będzie idealnie dopasowana dla Twojego dziecka.

Warto pielęgnować tradycję pisania listów do Świętego Mikołaja i podtrzymywać magię świąt tak długo jak to tylko możliwe. Sklep Elfi uszczęśliwił już tysiące dzieci. Odwiedzając stronę w najbliższych dniach, możesz liczyć na specjalne zniżki.

Zobacz:  Skąd wziąć środki na szkolną wyprawkę?

list do mikolaja 2023d
Chciałabyś polecać innym zakup listu i zarabiać?

Sklep Elfi tak jak wiele innych, współpracuje z sieciami afiliacyjnymi. Dzięki temu, każda osoba posiadająca swoją stronę internetową, bloga czy aktywny profil w Social Mediach, może zarabiać w formie prowizji na polecaniu produktów.

Aby uzyskać dostęp do narzędzi, pozwalających na zarabianie poprzez polecanie, wystarczy zarejestrować się jako wydawca w sieci afiliacyjnej. W większości sieci rejestracja i korzystanie z konta jako wydawca jest w pełni darmowe.
Dobrze zapoznać się z ofertą sklepów we wszystkich serwisach i wybrać ten, w którym jest najwięcej sklepów i programów partnerskich które Cię interesują.

Po rejestracji i zweryfikowaniu konta, będziesz miała dostęp do programów partnerskich sklepów, generatora linków afiliacyjnych, kreacji graficznych i puli kodów rabatowych, dzięki czemu promocja sklepu lub konkretnego produktu będzie łatwiejsza.

Ile mogę zarobić?

To pierwsze pytanie, które nasuwa się na myśl. I słusznie, wydawca rejestrujący się w sieci afiliacyjnej powinien oczekiwać wynagrodzenia.

W zależności od programu partnerskiego, możesz zyskać od 2 do nawet 15% kwoty zakupu zrealizowanego z Twojego polecenia. Kwota, jaką zarobisz zostanie wypłacona Ci na Twoje konto bankowe, podane w profilu wydawcy. Metody płatności dostępne w sieciach mogą się różnić. Najczęściej będzie to jednak standardowy przelew bankowy bezpośrednio na Twoje konto.
Jeśli posiadasz działalność gospodarczą, będziesz mogła po prostu wystawić fakturę za wynajem powierzchni reklamowej. W przypadku rozliczenia bez posiadania firmy – serwisy afiliacyjne oferują dostęp do darmowego generatora rachunku, dzięki któremu bez problemu wystawisz dokument pozwalający na wypłatę środków i późniejsze uwzględnienie w rozliczeniu rocznym.

Najlepsi wydawcy miesięcznie zarabiają kwoty na poziomie kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie. Zaangażowanie, regularność i chętna do zakupów grupa obserwujących mogą sprawić, że Ty również będziesz mogła uzyskać dodatkowy przychód dzięki afiliacji.

Więcej informacji o afiliacji znajdziesz na stronie webePartners.pl

Zobacz:  Kreatywne prezenty dla dzieci w wieku 3-10 lat

Artykuł sponsorowany

Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments