Ewa Chodakowska i Ania Starmach łączą siły – poznaj ich nowy projekt!

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska, najpopularniejsza trenerka fitness, oraz gotująca z pasją i sercem jurorka MasterChefa Ania Starmach łączą siły! Już za kilka dni wystartuje ich zdrowy projekt, zachęcający do regularnej aktywności fizycznej i zdrowego gotowania z użyciem Superfoods czyli produktów roślinnych o najwyższych wartościach odżywczych. Co więcej, będzie on niezastąpionym wsparciem, by wytrwać w noworocznych postanowieniach!

fotokarty

Początek roku zawsze sprzyja wyzwaniom i nowym celom. Jak wiadomo, niełatwo im sprostać ani w nich wytrwać, ale tym razem będzie to zdecydowanie łatwiejsze! Wystarczy przyłączyć się do działań Ewy Chodakowskiej i Ani Starmach. Dwie mistrzynie w swoich dziedzinach łączą siły i wykorzystując swoją wiedzę, umiejętności, doświadczenie oraz ogromne zasięgi w mediach społecznościowych zamierzają na każdym możliwym poziomie wspierać wszystkich, którzy wspólnie z nimi zdecydują się przejść na “zdrową stronę mocy”. Ania i Ewa będą zachęcać i motywować oraz ułatwiać realizację postanowień, regularnie serwując przepisy na zdrowe potrawy z użyciem Superfoods, a także programy treningowe, które pozwolą rozpocząć zdrowo rok, pozbyć się złych nawyków żywieniowych i zawalczyć o dobrą formę już na stałe!

Początek roku to dobry moment na zmiany

“Początek roku to dobry moment, by postawić na zdrowy styl życia, do którego namawiam od wielu lat. Każdy może wytrwać w noworocznym postanowieniu, wystarczy podjąć decyzję i konsekwentnie dążyć do celu. Oczywiście “samo się nie zrobi”, dlatego niezbędny jest tutaj regularny trening bądź ulubiona forma aktywności fizycznej i zdrowa, zbilansowana dieta, najlepiej wzbogacona o superfoods” – mówi trenerka fitness Ewa Chodakowska – Zamierzam Was wspierać i motywować do zdrowego stylu życia, w który sama wierzę, dostarczając sprawdzonych narzędzi”.
Działania Ewy uzupełni Ania Starmach, wykorzystując z kolei swoją ekspercką wiedzę z zakresu zdrowego i smacznego gotowania. “Zdrowa kuchnia może być pyszna! Dieta nie musi kojarzyć się z samymi ograniczeniami i odmawianiem sobie jedzenia. Mądre i odpowiedzialne odżywianie to przede wszystkim regularne i przemyślane posiłki i właśnie to chcemy z Ewą uświadomić wszystkim zainteresowanym przejściem na zdrowy styl życia. Dobre nawyki żywieniowe, właściwa organizacja posiłków w ciągu dnia i dobór naturalnych produktów są kluczem do idealnej diety. Pokażę Wam, że zdrowa dieta to mnóstwo pysznych i uwodzących smaków” – zapewnia Ania Starmach.

Poznaj moc Superfoods

Działania Ewy i Ani w mediach społecznościowych wspierają niezastąpione w codziennej diecie Superfoods, czyli produkty roślinne o najwyższych wartościach odżywczych. Od najlepszej jakości produktów Superfoods do gotowania, przez fantastyczną moc ziół w funkcjonalnych mieszankach do zaparzania, poprzez pyszne i chrupiące płatki musli, kończąc na naturalnych ekstraktach zamkniętych w wegańskich kapsułach do wygodnej suplementacji. Pełną gamę Purella Superfoods tworzą cztery grupy asortymentowe, łącznie ponad 40 nowych produktów w różnych kategoriach. Superfoods, czyli moc z organicznych i ekologicznych roślin o najwyższych wartościach odżywczych, aby gotować pysznie i zdrowo. SUPER Suplements, 100% mocy czystych ekstraktów z Superfoods zamkniętych w wegańskiej kapsułce do wygodnej suplementacji. Superherbs to unikalne połączenie mocy ziół i superwartości Superfoods w formie wygodnych saszetek do zaparzania. Natomiast Supermuesli to połączenie pysznych płatków ze zdrowymi owocami na idealny początek dnia. Superfoods to  zdrowy początek roku, łączący aktywność fizyczną oraz pyszne, a zarazem zdrowe gotowanie.

Ania Starmach

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments