Heidi Klum w Marie Claire

Zobaczcie zdjęcia z najnowszej sesji Heidi Klum w kwietniowym  Marie Claire. Heidi Klum  jest jedną z najsłynniejszych modelek pochodzących z Niemiec.

Karierę rozpoczęła stosunkowo późno, mając 18 lat. W 1992 roku wygrała konkurs organizowany przez magazyn Petra. Początkowo robiła karierę w stolicy mody – Paryżu, później przeniosła się do USA i rozpoczęła pracę w Nowym Jorku. To właśnie tam bierze udział w pokazach znanej firmy bieliźniarskiej Victoria’s Secret obok takich modelek jak Naomi Campbell, Karolína Kurková czy Gisele Bündchen. Jej mężem jest piosenkarz Seal, który był wcześniej związany z Tyrą Banks, bliską koleżanką Klum. Ma dwóch synów – Henry’ego urodzonego 12 października 2005 roku, Johana urodzonego w 2006 roku, córeczkę Lou Sulolę urodzoną w październiku 2009 oraz córkę Leni z Flavio Briatore, która urodziła się 4 maja 2004 roku.

Spotykała się z wokalistą Red Hot Chili Peppers – Anthony Kiedis. Jej pierwszym mężem był Ric Pipino; rozwiodła się z nim w listopadzie 2002 roku. Heidi reklamowała produkty Chanel, jej sesje zdjęciowe można było znaleźć w takich magazynach jak Elle, Vogue, Marie Claire, Glamour. Jest także aktorką. W 2006 roku założyła własny program telewizyjny o nazwie „Germany’s Next Topmodel by Heidi Klum”. W marcu 2007 roku pojawiła się następna edycja tego programu.

h 1

h 3

h 4

h 5

Zobacz:  Eko mama Magda Różdżka
Podziel się swoją opinią
Joanna Pawłowska
Joanna Pawłowska

Specjalistka ds. contentu. Swoją karierę rozpoczęła od pracy w social media, następnie zgłębiała tajniki SEO, copywritingu oraz  content marketingu. W Redakcji zajmuje się  tworzeniem artykułów o tematyce zdrowotnej, lifestyle i podróżniczej.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments