1. Strona główna
  2. »
  3. PIĘKNA MAMA
  4. »
  5. SPA & Wellness
  6. »
  7. Hotel Pałac Alexandrinum – relaks dla całej rodziny

Hotel Pałac Alexandrinum – relaks dla całej rodziny

Hotel Pałac Alexandrinum

Tylko 13 km od Warszawy, w otoczeniu zapierającego dech w piersiach parku – w całości położonego na obszarze NATURA 2000 – znajduje się Hotel Pałac Alexandrinum. Cały kompleks łączy w sobie tradycję, piękno i elegancję z wygodą, komfortem i nowoczesnością. Hotel dysponuje 68 pokojami, usytuowanymi w Pałacu oraz Rezydencji. Goście mogą wybierać spośród ogromu atrakcji, wśród których na szczególną uwagę zasługuje oferta dla rodzin z dziećmi.

Dla rodziców…

Hotel Pałac Alexandrinum jest wspaniałym miejscem do uprawiania aktywności fizycznej. Historyczny, zabytkowy park, wraz z ponad pięćsetletnim dębem, jest cudownym miejscem do spacerów czy joggingu. W parku znajduje się wiele, specjalnie przygotowanych, zacisznych miejsc, które służą gościom do odpoczynku i relaksu. Jest tu także oznakowana ścieżka zdrowia, która ułatwia poruszanie się po terenie.
Dla gości przygotowano także oznaczone i dobrze opisane trasy rowerowe – zarówno dla początkujących, jaki i zaawansowanych miłośników dwóch kółek. Są one bardzo malownicze i przebiegają przez naturalnie ukształtowane otoczenie, co sprzyja relaksowi i wyciszeniu. Hotel udostępnia także rowery oraz foteliki rowerowe przeznaczone do wycieczek z małymi dziećmi.

Pałac Alexandrinum oferuje strefę Fitness, z doskonale wyposażoną salą do ćwiczeń, z wysokiej jakości sprzętem. W strefie Aqua dostępny jest basen, jacuzzi, miejsce do wypoczynku oraz sauna. Dla najmłodszych przygotowano brodzik.
Na terenie hotelu znajduje się także stajnia pałacowa, w której profesjonalni instruktorzy prowadzą zajęcia dla adeptów jeździectwa, a doświadczonych jeźdźców szkolą, by osiągnęli jeszcze wyższy poziom umiejętności.

… i dzieci

W hotelu nie zapomniano także o najmłodszych gościach, którzy mogą korzystać tu z wielu atrakcji. Poza placem zabaw – położonym w malowniczym parku – dzieci mogą bawić się w komnacie zabaw, gdzie znajdą bezpieczne zabawki, salonik multimedialny oraz materiały plastyczne, dzięki którym stworzą własne, wielkie dzieła. Strefa Aqua także przygotowana jest tak, by dzieci mogły bezpiecznie pływać i bawić się w wodzie. Do dyspozycji najmłodszych jest brodzik z podgrzewaną wodą, a także sprzęt do nauki pływania.

Jedną z najciekawszy atrakcji dla dzieci jest, wspomniana, stajnia, gdzie maluchy mogą obcować bezpośrednio ze zwierzętami, a także spróbować jazdy konno pod okiem wykfalifikowanych instruktorów.  Chcąc zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa i wygody swoich najmłodszych gości, hotel Pałac Alexandrinum oferuje specjalne, dziecięce menu, oraz wyposażenie w pokojach i restauracji dostosowane do potrzeb maluchów.  Warto dodać, że Pałac Alexandrium posiada certyfikat Hotel Przyjazny Rodzinie, który jest gwarantem bezpieczeństwa i wysokiej jakości usług.

Chwila relaksu

Dla pragnących relaksu Hotel oferuje strefę SPA, z wysokiej jakości zabiegami i terapiami. To przyjemność zarówno dla ciała, jak i ducha. W bogatej ofercie zabiegów, masaży i rytuałów wykorzystuje się kosmetyki, w dużej mierze oparte na naturalnych produktach.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.palac-alexandrinum.pl

pokój Hotel Pałac Alexandrinum
śniadanie Hotel Pałac Alexandrinum
sauna Hotel Pałac Alexandrinum
spa Hotel Pałac Alexandrinum
masaż Hotel Pałac Alexandrinum
ćwiczenia Hotel Pałac Alexandrinum
zabieg kosmetyczny Hotel Pałac Alexandrinum

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments