1. Strona główna
  2. »
  3. MALUCH
  4. »
  5. Zakupy dla dziecka
  6. »
  7. Idealny stolik i krzesełka do pokoju dziecięcego

Idealny stolik i krzesełka do pokoju dziecięcego

Poszukiwanie idealnego stolika dla dziecka może być dosyć czasochłonnym zajęciem. Znalezienie jednak tego odpowiadającego potrzebom nie będzie niczym trudnym jeżeli zwrócimy uwagę na ofertę rynkową firmy Teddyroom. To znany w branży producent różnego rodzaju mebelków dla dzieci, w tym łóżek domków, namiotów teepee, huśtawek oraz wielu innych. Odpowiedni stolik z przeznaczeniem do pokoju dziecięcego to mebel, który z pewnością przydaje się do nauki, zabawy i do innych celów. Stolik dla dziecka oczywiście musi spełniać określone wytyczne, powinien cechować się konkretnymi atrybutami, dzięki którym będzie on funkcjonalny, estetyczny i dopasowany wielkością właśnie do tych najmłodszych.

Teddyroom – stolik dla każdego dziecka

Zarówno stolik jak i pasujące do niego krzesełko, to elementy, które są od siebie nieodłączne. Teddyroom oferuje zatem nie tylko różnorodne stoliki, ale także krzesełka dla dzieci. Każdy mebel dziecięcy jest wykonywany z bezpiecznego i solidnego materiału. Drewniany stolik Teddyroom to bardzo szeroka oferta mebli dziecięcych, w różnych rozmiarach, o różnych wysokościach. Warto wspomnieć, że jest wykonany z drewna sosnowego.  Tenże drewniany dziecięcy mebel jest produktem, który jest wykonywany w takich rozmiarach jak:

  • 60×45 cm,
  • 60x 60 cm,
  • 160×80 cm,

Ponadto również stolik dziecięcy jest wykonywany w wielu różnych kształtach. Między innymi można tutaj mówić o stolikach okrągłych, o stolikach klasycznych prostokątnych, stolikach w kształcie zamku, w kształcie chmurki czy też w kształcie misia. Tym samym można tutaj mówić o meblu bardziej przyjaznym dla każdego dziecka. Krzesła i stoliki łatwo jest dobrać do danego pokoju dziecięcego, ponieważ na stronie internetowej firmy mamy podane wszelkie istotne informacje na ich temat wraz ze stosownymi zdjęciami.

krzesełka dla dzieci

Bezepieczny mebel do pokoju dziecięcego

Teddyroom drewniany stolik dziecięcy to nie tylko mebel funkcjonalny, ale równocześnie też w pełni bezpieczny. Już sam materiał, jakim jest drewno, powoduje, że można mówić o dosyć dużym stopniu owego bezpieczeństwa Na pewno bardzo istotnym elementem, na który trzeba zwrócić uwagę jest fakt, iż do produkcji stolików drewnianych oraz krzesełek dla dzieci nie stosuje się żadnych toksycznych środków, w tym farb oraz lakierów. Każdy mebel jest również bardzo solidny w swojej konstrukcji, dzięki czemu nie ma ryzyka, iż taki mebel ulegnie uszkodzeniu na skutek zbyt intensywnego opierania się o niego. Dodatkowo każdy stolik do pokoju dziecięcego nie posiada żadnych ostrych krawędzi, a tym samym nie ma większego ryzyka dla dzieci. Aby mebel taki był w pełni stabilny, dodatkowo każdy z nich został wyposażony w podkładki filcowe zapobiegające przemieszczaniu się mebla po pokoju. Niemniej istotnym aspektem dla bezpieczeństwa, dla zachowania pełni zdrowia jest wysokość stolika dla dziecka. Jeśli bowiem jest ona niewłaściwie dobrana, to maluch może mieć problem z bólem pleców i skrzywieniem kręgosłupa. Dlatego też zanim ktoś kupi taki stolik dziecięcy, powinien dokładnie określić swoje potrzeby w tym względzie. Sklep działa na terenie naszego kraju, a zatem przesyłanie wszelkich zapytań nie nastręcza z pewnością żadnych trudności. Warto także przemyśleć zakup mebla jakim jest łóżko domek z barierkami. Jest to mebel najwyższej jakości zarówno dla młodszych, jak i dla starszych dzieci.

Meble do pokoju dziecięcego można zobaczyć na stronie internetowej Teddyroom.pl. Tam też można uzyskać pomoc w doborze właściwego rodzaju, wysokości, kształtu i kolorystyki konkretnego mebla. Stolik i krzesełko dla dziecka powinno spełniać określone wymagania oraz normy. Powinien być to mebel solidny, ponieważ dzieci mają w zwyczaju używać swoich mebli w dosyć intensywny sposób. Teddyroom jest firmą, która dostarcza na rynek produkty spełniające najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa, co też jest potwierdzone zarówno stosownymi certyfikatami jak i wieloma pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Z uwagi na to, że Teddyroom to firma polska, to tym samym proces dostarczenia zamówienia do konkretnego klienta jest błyskawiczny, a łóżko w kształcie domku, stolik czy też inny dziecięcy mebel dociera pod wskazany adres w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

krzesełka dla dzieci
Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments