1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Kid Sleep – regulator snu dziecka + lampka + zegar 3 w 1 Nowość !!!

Kid Sleep – regulator snu dziecka + lampka + zegar 3 w 1 Nowość !!!

sleep

Problem zbyt wczesnego lub nocnego wstawania dzieci dotyka wiele rodzin.

Wczesne wstawanie o godz. 4-5 rano sprawia że my rodzice wyrwani przez nasze maluchy ze snu czujemy się niewyspani i zmęczeni już na początku dnia. Kid’Sleep rozwiąże dla Ciebie ten problem. W sposób prosty i łatwy do zrozumienia dla dziecka, wyświetlany na zegarze obraz pokazuje Twojemu maluszkowi kiedy ma zostać w łóżku, a kiedy jest już pora aby wstać. (patrz zdjęcia poniżej)

 

Jako rodzic jedyne co musisz uczynić, to ostawić w zegarze czas w którym chcesz aby wyświetlacz na ekranie zegaru Kid’Sleep pokazywał dziecku podświetlony obrazek zwierzątka które jeszcze śpi, lub już wstało.

Możesz używać Kid’Sleepa także do usypiania Twojego maluszka, włączając zdjęcie śpiącego zwierzątka i wychodząc z pokoju.

Większość dzieci bardzo szybko przyswaja wyświetlany „komunikat” z Kid’Sleepa, w ciągu niecałego tygodnia dziecko nauczy się pozostawać w łóżeczku kiedy zwierzątko na ekranie będzie jeszcze spało, (albo przynajmniej przestanie budzić rodzica kiedy wyświetlany jest czas na sen).

Możesz wzmacniać nowe zasady u swojego dziecka, chwaląc go bardzo za zachowania takie jak zwierzątko na wyświetlaczu.

Praktyczna wskazówka:

Kiedy Twoje dziecko budzi się np o 5:00 rano, nastaw w Kid’Sleep zmianę wyświetlacza obrazka na godz 5:15, jak już dziecko przyzwyczai się do nowej wyznaczonej pory możesz przestawić zegar na 5:30, potem 6:00, potem 6:30 itd.

  • Koniec z nocnym i wczesnym wstawaniem! Kid’Sleep pomaga dzieciom pozostać dłużej w łóżku , pozwalając rodzicom na dłuższy sen.
  • Kidsleep to opatentowany zegar zaprojektowany w Szwajcarii.
  • Dla dzieci od 0 do 7 roku życia.
  • Kup sobie dłuższy sen!

Produkt dostępny w sklepie www.babymama.pl

 

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments