1. Strona główna
  2. »
  3. NIEMOWLĘ
  4. »
  5. Zakupy
  6. »
  7. Kreatywne zabawki z Tel Avivu. KIPOD – o dziewczynce z marzeniami!

Kreatywne zabawki z Tel Avivu. KIPOD – o dziewczynce z marzeniami!

Była sobie raz mała dziewczynka, która lubiła tworzyć różne gry i zabawy dla swoich równie małych przyjaciół. Dziewczynka rosła i dalej tworzyła, idei miała coraz więcej i nieświadoma tego faktu uszczęśliwiała każdego dnia innych. Po jakimś czasie zauważyła, że jej pomysły przynoszą wiele radości dzieciom, które z pasją i kreatywnością oddawały się zabawie. Kiedy dorosła zrozumiała moc tego co robi. Zamiłowanie do tworzenia zmieliło się w zawód i mała dziewczynka wyruszyła w świat by dalej tworzyć. Brzmi jak bajka? Poznajcie zabawki KIPOD, markę zrodzoną z miłości!

Bajka niebajka

Alex Khaykin, dziewczynka z marzeniami, to twórca i właścicielka marki zabawek Kipod Alex wychowywała się w słonecznym Tel Aviv i od najmłodszych lat z pasją i oddaniem wymyślała ciekawe zabawy, które z sukcesem zbierały grono miłośników w okolicy! Zamiłowanie to przerodziło się w twórczą pracę, w której Alex projektuje designerskie zabawki z drewna, rozwijające zdolności motoryczne i poznawcze dziecka. Równolegle pozostaje też aktywną artystką. Zabawki Kipod pozwalają na długie godziny kreatywnej zabawy, karmiącej wyobraźnię, której nie ma końca!

Prostota ma siłę

KIPOD to nie tylko drewniane zabawki, to zabawki z różnego drewna, każda wykonana z innego gatunku, dzięki temu dzieci nie tylko świetnie się bawią ale poznają też różne rodzaje naturalnego surowca użytego do stworzenia zabawek Kipod. Zabawki są designersko wykończone i w sposób perfekcyjny odpowiadają potrzebom dzieci. KIPOD  świetnie asystuje rozwojowi kreatywności, wyobraźni i zdolności motorycznych u dzieci, pozwalając im doświadczać i cieszyć się własną pracą i wyobraźnią.

Inna niż wszystkie

Dzięki temu, że drewniaki Kipod, są przeznaczone do składania, każda zabawka może wyglądać inaczej! Każda może być niepowtarzalna, wyjątkowa i jedyna. Na przykład szary miś? Proszę bardzo! A może w łatki? Albo kropki? Nie ma problemu! Każdy może złożyć misia na miarę swojej wyobraźni. Zamysłem marki jest stworzenie warunków do kreatywnego spędzanie czasu wolnego oraz stymulowanie rozwoju za pomocą lubianych przez dzieci zabaw manualnych. Ustawianie, utrzymanie równowagi, malowanie, wyklejanie, przeplatanie, wycinanie to czynności, którym maluchy oddają się z ochotą.

To właśnie jest najbardziej wyjątkowe w Kipod – niepowtarzalność! Każda z zabawek może być naznaczona indywidualnym pomysłem dziecka, myślą, która jest tylko i wyłącznie jego myślą. Proste formy pozwalają na rozwój, dają pole do popisu wyobraźni, szukaniu rozwiązań, aranżowaniu zdarzeń, słowem pozwala na nieograniczone możliwości zabaw, których granicą pozostaje jedynie dziecięca wyobraźnia.

Kipod to genialny design ukryty w prostych formach zabawek, w których budowie dziecko niejako uczestniczy. To niesamowita przestrzeń do działania, nieograniczone możliwości kreatywnego wykorzystania i beztroska zabawa mająca przełożenie na zdolności manualne dziecka.

Zabawki KIPOD są już w Polsce. Dostępne w e-sklepie KIDY.pl od 8 maja, w sam raz na Dzień Dziecka.

kidpod4 kidpod5

kidpod2 kidpod3

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl

Zobacz również

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments