Kreatywny prezent pod choinkę dla malucha – co wybrać?

Kreatywny prezent pod choinkę dla malucha – co wybrać?

Wybór prezentu świątecznego dla malucha wcale nie jest prosty, zwłaszcza jeśli zależy nam na kreatywnych rozwiązaniach i produktach, które umożliwiają Twórczą zabawę. Jesteś na etapie wybierania ciekawych prezentów? Zobacz, na co warto postawić i zafundować dziecku prawdziwą frajdę!

Klocki, ale koniecznie dopasowane do wieku

Jeśli zależy Ci na kreatywnej zabawie Twojego dziecka, nie musisz sięgać od razu po elektroniczne i hałaśliwe zabawki. Z powodzeniem sprawdzą się klasyczne rozwiązania, takie jak np. klocki. Zanim dokonasz ostatecznego wyboru pamiętaj, aby prezent tego typu koniecznie dopasować do wieku malucha. Przykładowo, inne elementy oraz inną tematykę będą zwierać klocki dla dwulatka, a inną dla sześcioletniego przedszkolaka. Sporo ciekawych zestawów znajdziesz na www.smarkacz.pl/lego-duplo. Wybierz najlepszą opcję i postaw na kreatywną zabawę od zaraz!

Klocki dopasowane do wieku pomagają:

  • rozwijać wyobraźnię u dziecka,
  • uczyć koncentracji,
  • rozwijać hobby i zainteresowania danego dziecka.

Gry planszowe do wspólnej zabawy

Każdy rodzic wie, że dzieci uwielbiają wspólną zabawę. Nic tak nie cieszy jak relaks i zabawa z rodzicami czy rodzeństwem, na długo pozostająca we wspomnieniach z dzieciństwa. Jeśli zależy Ci na wspólnej zabawie, przejrzyj ofertę gier planszowych dla dzieci. To produkty, dzięki którym wspólnie spędzicie wolny czas, jednocześnie świetnie się bawiąc i odkrywając otaczający dziecko świat. Tematyka gier jest tak różnorodna, że na pewno znajdziesz coś, co zainteresuje Twojego malucha!

A może puzzle?

Kolejną kreatywną, choć niestety nieco zapomnianą propozycją na ciekawy prezent świąteczny są puzzle. Koniecznie dobierz je do wieku dziecka i zobacz, jak świetnie zabawa w układanki wpływa na rozwój malucha! Rodzaj puzzli, ich wielkość czy tematykę możesz dopasować do upodobań małego odkrywcy. Zadbaj o kreatywność u własnych dzieci i postaraj się zastąpić elektroniczne, hałaśliwe zabawki ciekawymi propozycjami prezentowymi!

Podziel się
Wszystko dla mamy i dziecka. Odwiedź sklep wyprawkowy - www.babymama.pl
Katarzyna Pawłowska

Katarzyna Pawłowska

Pomysłodawca portalu, szczęśliwa mama.

Zobacz również

0 0 vote
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments