Lampka nocna pluszowa dla dzieci – spokojny sen z przytulnym towarzyszem

Sen małego dziecka jest niezwykle ważny dla jego zdrowia i rozwoju. Dla wielu rodziców zapewnienie spokojnego i komfortowego snu ich malucha może być wyzwaniem. Dlatego też, poszukują produktów, które mogą pomóc w ułatwieniu zasypiania i stworzeniu przyjemnej atmosfery w pokoju dziecka. Dziś przestawiamy  Wam jeden z polecanych przez lekarzy pediatrów oraz rodziców gadzet – lampkę […]

Sen małego dziecka jest niezwykle ważny dla jego zdrowia i rozwoju. Dla wielu rodziców zapewnienie spokojnego i komfortowego snu ich malucha może być wyzwaniem. Dlatego też, poszukują produktów, które mogą pomóc w ułatwieniu zasypiania i stworzeniu przyjemnej atmosfery w pokoju dziecka. Dziś przestawiamy  Wam jeden z polecanych przez lekarzy pediatrów oraz rodziców gadzet – lampkę nocną w postaci przytulanki. 

Lampka nocna pluszowa dla dzieci  w postaci słodkiego pluszowego zwierzątka małpki  ma na brzuszku delikatne światło. Aby włączyć lampkę nocną dla dzieci oraz zawarte w niej melodie, wystarczy przycisnąć brzuszek pluszaka. Lampka nocna dla dzieci posiada 3 różne melodie do wyboru oraz dwa ustawienia dźwięku. Moduł świecący jednocześnie wygrywa uspokajające melodie: kołysanki, dźwięki natury lub muzykę. Lampka nocna dla dzieci wykonana jest z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału. Światło i dźwięk wyłącza się automatycznie po 20 minutach.


Lampka nocna dla dzieci –  najważniejsze cechy:

  • Lampka nocna dla dzieci posiada 3 różne melodie – kołysanki, relaks, dźwięki natury.
  • Dwa poziomy głośności.
  • Obsługiwana przez 3 baterie alkaliczne AAA 1,5 V (brak w zestawie).
  • Lampka nocna dla dzieci została przetestowana zgodnie z międzynarodowymi przepisami.
  • Lampka nocna dla dzieci może być prana przed wcześniejszym wyjęciem modułu dźwiękowego.

Misja Marki Zazu –  uspokojenie i komfort dla maluszków i ich rodziców

Lampka nocna dla dzieci to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla rodziców, ale także uroczy dodatek do dziecięcego pokoju. Dzięki funkcjom uspokajającym, produkty Zazu są niezastąpionymi asystentami w codziennej opiece nad maluszkiem. Ciesz się spokojnymi i przespanymi nocami dziecka i radosnymi dniami dzięki lampce nocnej dla dzieci Max Zazu!

Marka Zazu powstała z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Założyciele Nynke Bakker i Sven van der Veen, to młodzi rodzice 3 dzieci. Ich doświadczenie opiekuńcze zaowocowało praktycznymi rozwiązaniami dla bieżących problemów rodziców. Wiedzą oni, jak ważny jest sen dla Maluszka i z jakimi trudnościami borykają się rodzice. Dlatego też, lampka nocna dla dzieci Max to idealny produkt dla dzieci mających problem ze snem. Kojące i relaksujące dźwięki m.in. natury, uspokoją Maluszka i pozwolą mu spokojnie przetrwać noc. Nynke i Sven, łącząc siły w 2013 roku, rozpoczęli innowacyjną produkcję, stawiając na praktyczne rozwiązania i niespotykane dotąd uspokajające zabawki dla dzieci. Niezwykłą innowacją w usypianiu maluszków jest projektor gwiazd lub lampka projektor. Dzięki pięknej iluminacji świateł, która przyciąga uwagę Maluszka i przygotowuje do głębokiego snu i spokojnej nocy.

Polecamy także sprawdzić: Szumiąca przytulanka – ratunek w usypianiu
 

Podziel się swoją opinią
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments